Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

5-6 milijardi eura?
Ne pretjeruj

Zasigurno toliko. Todorić je imao 70% vlasnistva u tvrtkama kcerima, jer je bio 100% vlasnik Agrokora. Agrokor je imao 50 milijardi kuna prihoda. Pa gledaj kolika je kapitalizacija bila.

A gdje su dvorci, jahte, i ono sto je vec izvukao na fizicku osobu.

On je bio vlasnik Agrokora koji je bio prezaduzen. Znaci u eurima je imao ravno 0.

Vjeruj mi da on to tako ne vidi. On misli da su mu otete milijarde eura. Propjevati će.

Mislim da je za nas Todoric i njegovo sudenje totalno nebitno.
Moramo jasno reci da mi nismo Todoric i koncentrirati se na nas dio posla.
Jasno je da se jamstva nisu mogla knjiziti na nacin na koji su knjizena.
Ja osobno zelim odstetu u kesu koji cu u buducnosti trositi izvan ovog bananistana.
Ostalo me ne zanima

Todorić itekako može reći neke nove informacije o izdavanju jamstava i Borgu koji bi pomogli našem slučaju.

Molim moderatora da obriše moja dva prethodna posta. Sve sam skupio u jedan post

nema šta, kad su profići preuzeli upravljanje od diletanata, firma je procvjetala

Stanje u Agrokoru: ‘Ostvarujemo budžet, sve ide po planu, jako smo zadovoljni’

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Zanimljivo Jordan i ja sam čuo za tu informaciju. Zbog čega su je makli? Zbog istine?


Zanimljivo Jordan i ja sam čuo za tu informaciju. Zbog čega su je makli? Zbog istine?

Zato jer stručnjaci nisu na cijeni u ovoj zemlji.

Pogledajte tko su sve sponzori pa će vam sve biti jasno…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Više je nego očito da je strah Plenkovića i Borgova bio više nego opravdan. Naime svi se čude kako to da cijeli državni vrh dolazi na predstavljanje knjige bivše ministrice koju je isti taj Plenković prije par mjeseci smijenio zbog Hot mail afere. Za sve one koji ne znaju čitati između redova radi se o ucjeni sada već bivše ministrice, da će propjevati ako ju Plenković ne podrži u njenim daljnjim avanturama. A s obzirom da premijer itekako zna da bi ga Martina mogla povući sa sobom odlučio se dati joj legitimitet u daljnjim lažima, samo što joj više ide uz dlaku, to dublje tone, a da toga nije ni svjestan…

New Report

Close