Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ali nisu svi ljudi nerazumni.

Splićanin zapalio knjigu Martine Dalić: Prave nas pi***ma!


Bože sveti, ovaj članak sintetizira sve ono zbog čega nam je kako je, pogotovo vama dioničarima todexa.
Lik je: predsjednik udruge bespravnih graditelja “Marjan”

ponoviti ću!

predsjednik udruge bespravnih graditelja “Marjan” 😀
i onda se mi pitamo zašto je jedan kumek kao Todorić uspio izvesti najveću pljačku u Hrvata i opljačkati 17.000 malih dioničara.

[/quote]

Ne branim bespravne graditelje

800000 zahtjeva za legalizaciju na 4 milijuna stanovnika

izgleda da je zakonodavstvo prekomplicirano (nevalja), ukljucujuci Lex Agrokor, odnosno kao da je pisano da si uhljebi u dodatnoj djelatnosti povecavaju placu.

Mozda bi bilo manje bespravnih graditelja, Todorica, pa i Savorica …. i sl. p…. da je regulativa prilagodena zemlji od 4 milijuna stanovnika.

Poz

[/quote]
Da nije bilo bespravne gradnje možda nebi bilo ni velikog dijela Hrvatske. Probajte malo otići vidjeti sela po HR . Najčešće imate kuću pa gospodarsku zgradu, pa štalu i još nešto sastrane i to je sve spojeno “ukrug” da čini dvorište da nemogu ući zvjeri ( vuk ) tako lako. To su gradili susjedi,prijatelji,rodbina i na obečanje da ćeš i ti pomoči ada oni budu radili. To je sve sirotinja gradila jer ti bjelosvjetski kokošari koji vode igru nikad nisu dali ovoj maloj zemljici prolaz. Imamo povijest stariju od npr.Engleza a sada ispada da smo nastali jučer. Da nije ta sirotinja zakpala duboko sa lopatom pitanje bi li Hrvati imali ovoliko nekretnina,zemlje..i zapravo uz svu ovu otimačinu bili još uvijek slobodni. U podjeli pljena i teritorija nema mjesta za Todorića,Štefa.Janka…

Vrijeme je da bloger postabe pjevac….

Evo nam predsjednice koja se bori za svoj narod….
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2040871

Fuj!


da, lako za njega koji je falsificiranjem izvješća naštetio vama dijoničarima. lako za to?? hahahahahhahahahahahah lud narod, nema pomoći :))))

Todorić ne bi nama ništa uzeo bez Borga, iako je kršio zakon koji i izdavao lažna izvješća. Sve mu je to dozvolila porezna uprava, HBOR koji mu je posuđivao novce, itd.
Ali da je država normalna mi bi bili netaknuti kao i dioničari Mercatora ili Frikoma.

Tako da, Borgovci su prema meni učinili 1000x veću štetu od Todorića.

Todoriću će 100% biti ponuđena nagodba, u suprotnom će propjevat tko mu je sve što je činio dozvoljavao 20 godina, i zašto ga porezna desetak godina nije ni pogledala. Puno kostura bi izašlo iz ormara, zato sam uvjeren da će Ivici biti rečeno, šuti i dobit ćeš uvjetnu kaznu.

Ali postoji mogućnost, da će Ivica ožaloščen time što je izgubio milijarde eura, ipak propjevati.

Nikakve milijarde eura Todoric nije izgubio.
Njegov Agrokor je bio zaduzen vise nego sto je vrijedio.
Ipak, firma mu se nije mogla uzeti na ovakav nacin


Je li Udruga organizira ie na docek.Ja sam cuja da se Gazda javija Ivancevicu i nosi sa sobom vridnu dokumentaciju uz pomoc koje ce zajedno s njim izvuc miljarde odsteta.Navodno je to jedini razlog zasto se odlucija vratit.

Ivančić je odvjetnik, ne Ivančević.
Nije mi jasno vaše pogrdno izražavanje i ruganje malim dioničarima koji su pokradeni?
Po vama mi bi trebali što napraviti?

Tko ce ti kupovat ?


Grupa Borg je jako nervozna. Al nema potrebe za tim. Mi svi znamo da su borgovi potpuno nevini i da se ne moraju nista brinuti. Nece njih nitko u 6 ujutro pokupiti i odvesti na besplatan stan i hranu. Nece sigurno, ne moraju se bojat.

🙂 🙂 🙂


Je li Udruga organizira ie na docek.Ja sam cuja da se Gazda javija Ivancevicu i nosi sa sobom vridnu dokumentaciju uz pomoc koje ce zajedno s njim izvuc miljarde odsteta.Navodno je to jedini razlog zasto se odlucija vratit.

Cini se da su ovce opet popusile pricu…

Sta kazes na to ovco?

P.s. nemoj se iznenadit ako se ne dogodi nista 😂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Gledam hrt4.
Lausic i Maldini gosti.
Zasto nije pozvan Kolakusic?

Zato što je to HRT, a znaš tko postavlja ljude za ravnatelje HRT-a i ostale bitne funkcije ?

New Report

Close