Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva drzava, kakvi sudovi ? Ovdje nema nicega, a sve je manje i Hrvata.
Novac, vaš!, samo u tudjim dzepovima vec je napustio Hrvatsku.
Sada ce biti predstava za javnost sa todoricem.

Mislim da nikada vise nitko te ukradene novce nece vidjeti,osim onih koji su ih zajednicki ukrali ( todoric, ruske banke, borg, americki fondovi ) a mislim i da nitko vise nikada nece imati povjerenja u Hrvatsku.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Bas sada cutam malo po novinama, spominju nekakvu ugrozu od migranata.
Ugrozu drzave?
Ta je izgubila znacajke drustvenog ugovora hrvatskog naroda tako da vise nije ugrozena. Bila je ugrozena, prije. Vise nije.
Ugroza domicilnog stanovnistva ? Od koga ?
Pa sve manje ima Hrvata, ali ne zbog migranata.

Dakle, ovdje pljacka tko stigne, koga hoce, znanje je nebitno, rad besplatan, sto reci o takvoj drzavi ?

Zemlja nastala u ratu ima premijera koji zbog talasemije minor ( to nije bolest ) nije bio branitelj. Aj neka proba u Izraelu tako. Nitko ne umanjuje Plenkoviceve sposobnosti, ali ne moze biti premijer. I uostalom za sto je on konkretno sposoban ?

Zaboravite na to sto su vam oteli. I zapamtite da su tu zajedno bili : Ivica Todoric, ruske banke, hdz ( skegrina struja ), americki fond ( kojega je privelo americko veleposlanstvo jer se cak niti oni nisu htjeli mešati u ovu kaljuzu ). Oni su ukrali vasu imovinu i imovinu koja je stecena minulim radom generacija Hrvata. To je bila pretveorba vlasnistva, a vi pravac irska, praznih dzepova. Ionako tu ne trebate, jer ce se naseliti Azijati. To se priprema vec duze od desetljeca.
Vasi novci nisu nestali nego su na racunima gore nabrojanih, izvan Hrvatske.
Nastojte da vas opet ne opljackaju.

Status Quo: Roll Over Lay Down

‘Više od pola prisutnih na promociji zaslužilo je optužnicu’

http://hr.n1info.com/a343656/Vijesti/Vise-od-pola-prisutnih-na-promociji-zasluzilo-je-optuznicu.html

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljujemo-11-verzija-lex-agrokora-ovako-su-si-borgovci-namjestali-zakon/2035596.aspx

Grupa Borg Andreja Plenkovica imat ce velikih problema kad padne Plenkovic. Iako, problem su mocne i vrlo opasne grupe koje stoje iza Plwnkovica i koje ce ponovno htjet postavit svog covjeka kad se Plenkovic “potrosi”. Al nece im to samo tako proci.

Prva stranica Dalickine knjige citira Plenkovica: dosao sam promijeniti HDZ i drzavu!

Vidimo da mu to uspijeva, 10 posto stanovnistva je vec pobjeglo glavom bez obzira.

A borgovi zadovoljno trljaju ruke!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Čujem da Martina dijeli knjige besplatno uz jutarnji ili večernji, pa hoće bestseller neki požuri. Isprika ako ovaj info nije točan..

Knjiga je isla uz jutarnji list. I vec ujutro nesto iza 7 jedva ugrabio primjerak. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Knjiga je isla uz jutarnji list. I vec ujutro nesto iza 7 jedva ugrabio primjerak. 🙂

Bravo, puno češ naučit od Martine.


Knjiga je isla uz jutarnji list. I vec ujutro nesto iza 7 jedva ugrabio primjerak. 🙂

Zanimljivo je vidjeti da je netko jos toliko zeljan trkeljanja i lazi ! 🙂

Jamnica , Ledo , Konzum su bile top dionice….steta sto se sve ovako zavrsilo

Vedro nebo
Poserem ti se na tu knjigu.


Na sudu ce se dokazivati nezakonitost jamstava, zbog njihova zakonskog ograničenja u slučaju povezanih društava i izdavanja mimo pristanka suvlasnika bez odluka glavnih skupština.
Ovo gore je citat od Paulia.

Ako se ne varam, bile su obavijesti na ZSE vezano za jamstva.
Mene je cudilo kako nitko ne obraca pozornost.
To i jos par stvari su me maknule od bilo kakve pomisli da bih ikada kupio neku dionicu u kojoj je T suvlasnik.

Obavijest na ZSE ne može biti zamjena za odluku Glavne skupštine.
Valjda je to jasno.

New Report

Close