Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Borgovce to uopce ne zanima, oni su uzeli provizije, Peruška sad čeka 1.5 milijuna eura nagrade.


Nego bisakovi, nista ne komentiras da je tata mata zabranio otvaranje novih Konzuma po slavonskim gradovima i izbacio borgove na glavu van. Kako ce Perusko to objasnit Rusima? A to je tek pocetak. Ipak postoje ljudi jaci od borgova i Andreja Plenkovica.

To je Rusima samo opomena. Nece ni anemija uvijek imat moc, a onda la papa.

Zamisli kad se ukinu sve koncesiji firmi koja je vise od 25% u ruskim rukama nakom pada Plenkovica a sve pod navodnim pritiskom iz Brisela.

Nece borgovi uvijek imat politicko pokroviteljstvo!


Koliko ja vidim,vodi se istraga protiv onih koji podmecu lazne SMS-ove protiv premijera!
Zatim DORH je odbacio sve kaznene prijave protiv tzv. “grupe Borg” kao neosnovane,zar ne?To su cinjenice,zar ne?
Zatim,sve vase “teorije urota” nisu pomogle jer je nagodba nakon presude VTS-a gotova stvar.
Vase “tata mata” djetinjarije ne zelim niti komentirati


… al oni koji su oštećeni Lexom a bolje bi prošli u stečaju, imaju pravo tražiti naknadu štete od države radi miješanja. Pretpostavljam na Europskom sudu za ljudska prava..

Oni koji su osteceni lexom ce trebat dokazat da bi u stecaju bolje prosli. E ovo cete dokazat otprilike nikad. Koliko ce ode para zaradit sudski vjestaci i koliko ce ta vjestva kostat.I na kraju dokazu da stecajem bi dionicari dobili nulu kao i u vecini stecaja u RH,ako ne i svim usudio bi se reci.

Na sudu ce se dokazivati nezakonitost jamstava, zbog njihova zakonskog ograničenja u slučaju povezanih društava i izdavanja mimo pristanka suvlasnika bez odluka glavnih skupština.

Ovo je iznimno jednostavno dokazati.

@Paulie
Ja mislim da se ja i ti krivo razumimo. Ja ti se niti nasladjujem niti podjebajem vec dapace zelim da im izbijes sve sta imaju,ali za to vidim malo sanse.Ne znam sta ces i kad dokazes od koga se naplatit,ali jasno tvoj novac i tvoj izbor.Mislim da je Ivancic jako kriv izbor,ali o tom potom.Ako je Vama dobar meni je jos bolji. Ne znam odakle ga je Purko izvadija.

Sinkopa

Procitati malo odluku Vts, za shvaćanje razlike Lexa i Stečajnog zakona..

@sinkopa

Ima li bar jedna kompanija u svijetu od koje bi se u slučaju stečaja vjerovnici mogli naplatiti 100%, ako je ovo što se dogodilo Agrokoru stečaj i na način kako je proveden postupak???
Na primjeru Agrokora se vidi kako se bilanca topi i nestaje čime se onda maše kao ključnim razlogom za postupak. A sinergija Gupe i nematerijalna imovina kao ključ poslovanja jednostavno ne postoji!

@Paulie

Evo ti malo ekskluzive. Borgovi i Perusko nude se Rusima za daljnju suradnju. Kazu da im nije dosta i da bi i dalje “sisali” tj. ostali u Agrokoru.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Evo ti malo ekskluzive. Borgovi i Perusko nude se Rusima za daljnju suradnju. Kazu da im nije dosta i da bi i dalje "sisali" tj. ostali u Agrokoru.

ekskluziva objavljena prije 4-5 dana u jutarnjem?! haha

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2035113

Dolaze Vujčić i Plenković, što oni imaju raditi s smjenjenom ministricom?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2035675

Obzirom da su “Slomili ortački kapitalizam” prije 18 mjeseci kada je gospodarstvo raslo 2,5-3% red bi bio da trust mozgova da i odgovor zašto Hrvatska poslije “Sloma ortačkog kapitalima” ne raste po stopama 5-6%????? Naime gledajući uzročno-posljedično ispada da Agrokor i nije temeljni problem nego ekonomske politike onih koji su u Agrokoru vidjeli problem u veličini koja višestruko nadmašuje realne brojke?

New Report

Close