Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uz korumpirano pravosuđe korumpirani i režimski mediji

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2035304

Itekako korumpirani mediji.
Pa ja jos nisam vidio da je ijedna televizija u udarnom terminu objasnila tko jos osim Todorica ostaje bez svoje imovine.
Al dobro. Kolo srece se okrece….

Da li sada kad je VTS potvrdio nagodbu vase dionice vrijede nula ili jos imaju neku vrijednost ?
Kada ce mirovinski fondovi aktualizirati stanje imovine pod upravljanjem ?

Sinkopa je dobro pitao, kojoj institiciji cete podnijeti tuzbu i sta cete napisati u tuzbi?


Da li sada kad je VTS potvrdio nagodbu vase dionice vrijede nula ili jos imaju neku vrijednost ?
Kada ce mirovinski fondovi aktualizirati stanje imovine pod upravljanjem ?

Sinkopa je dobro pitao, kojoj institiciji cete podnijeti tuzbu i sta cete napisati u tuzbi?

Pratite rad udruge, sve će biti objavljeno.

Umjesto da pišu o mailovima i pogodovanju Knightheadu oni intervjuiraju glavnu figuru Borg skupine.

https://www.jutarnji.hr/magazin/martina-dalic-za-jutarnji-rekli-smo-todoricu-ne-i-bili-smo-prvi-koji-smo-to-napravili/7988408/


S tehničke strane, stvarno me zanima sada kad krene ova "implementacija", kada se nama priznaje ovaj kapitalni gubitak, tako da bar realiziramo dobitke i ne platimo porez.

Porez ces platiti na ostvarenu dividendu, bio ili ne bio u.minusu …. nazalost


Bilo bi bolje da bude izručen malim dioničarima
tvrtaka koje kotiraju na Zagrebačkoj burzi.
Šteta koju je Todorić počinio svim malim ulagačima broji se u milijardama.

Todoric bez kradezea ne bi.napravio ama bas nikakvu stetu. Niti bi bio to sto je, niti bi se dogodilo to sto se dogodilo …


Sinkopa je dobro pitao, kojoj institiciji cete podnijeti tuzbu i sta cete napisati u tuzbi?

Pratite rad udruge, sve će biti objavljeno.
[/quote]

Momci drzim vam fige koje ce vam itekako trebati ukoliko budete uopce mogli doci do izrazaja … 🙁

Pa na HR sudovima sigurno necemo.
Ja osobno cekam da udruga nesto pokrene

Najzalosnije od svega je sto ce se odstete placati iz proracuna.
Za to vrijeme ce gamad pokrasti novi Agrokor, odvesti ga u bankrot, a radnike na ulicu

Sto ce sad biti s dionicama?
Kad ide trgovanje?

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.


S tehničke strane, stvarno me zanima sada kad krene ova "implementacija", kada se nama priznaje ovaj kapitalni gubitak, tako da bar realiziramo dobitke i ne platimo porez.

onog časa kada skdd pobriše dionice. to ti je pravna podloga za porez. taj dan ih svedeš na nulu i cijeli iznos nabave ti je gubitak

New Report

Close