Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S tehničke strane, stvarno me zanima sada kad krene ova “implementacija”, kada se nama priznaje ovaj kapitalni gubitak, tako da bar realiziramo dobitke i ne platimo porez.

Paulie ,meni se čini da ćemo tek likvidacijom društava ,kad sve otmu i prenesu u zrcala biti na nuli i formalno.
Mada smo stvarno na nuli već od skidanja društava sa ZSE i prestanka trgovanja dionicama.

Nadam se da su svjesni da su danas zakucali zadnji cavao u lijes ove jadne drzave!

Da li udruga planira okupiti članove?

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Udruga će vjerojatno imati skupštinu dioničara uskoro.

Iscrpan i sadržajan tekst s pregršt informacija i to onih koje najutjecajniji mediji izbjegavaju.
https://www.express.hr/top-news/kako-su-skegro-i-ekipa-htjeli-uzeti-uzeti-hep-inu-i-agrokor-15824
Zanimljivo kako je taj lik nakon izbijanja afere mailovi potpuno nestao iz javnosti što govori puno. Njegova kolumna u Večernjaku prestaje izlaziti istovremeno s izbijanjem afere.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.



Odlično, konačno se mogu pokrenuti međunarodne tužbe. Od Plenkovićeva suda samo su naivni drugo očekivali.

A di ces ti podnit tuzbu i kakav ce ti bit tuzbeni zahtjev??
[/quote]

mali su izgledi, to je nažalost tako, ali paulie je u pravu – ako knhighthead i z asvoje ino operacije potpada pod sad pravo, činjenica da su se sastajali s ramljakom, a ramljakovi pajdosi pisali u tom trenu zakon , američki sudovi bi to presudili u tjedan dan – insajdersko trgovanje oni su i izmsilili i kaznenopravno pokrili, tu nema sumnje

ovdje kod nas je mislim nobilo to najbokje opisao – on naime smatra da kad se promijeni vlast da će neka nova, ne hdz ova valast goniti ovo što sad glavni dtzavni odvjetnik proglasava čistim i ispravnim

MENI JEDNO NIJE JASNO JOŠ UVIJEK – ZAŠTO JE DALIĆKA I PLENKOVIĆ NAMJESTILA IGRU KNIGHTHEADU I SVOJI PAJDAŠIM A- DA LI ZBOG NOVCA ILI ZBOG NEK EGEEOPOLITIKE. ILI SU JEDNSOTAVNO TIPIČNO HDZOVSKI BAHATI PA RADE ŠTO HOĆE JER IM SE MOŽE

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Zvog novca naravno @investimir. To vam je ona priča kako svi u saboru i vladi imaju 15-20 tisuća kuna neto plaće, a privatnu imovinu od 20 milijuna eura, što je neubolozno jer ne postoji korelacija primanja i imovine.

Agrokor je primjer kako je to moguće, i nitko ih neće istraživati, dok se ne promijeni vlast, jer oni kontroliraju sve tri grane trodiobe vlasti.

Emigrante iz Hrvatske su nedavno pitali zašto odlaze, najviše odgovora je bilo zbog nepravde. Upravo je najgore znati da si u pravu, pametniji i bolji od onih koji ti kroje pravdu, i ne možeš ništa nego otići.

Ovdje je meni od prvog dana bilo jasno da su međunarodni arbitražni sudovi jedina realna opcija, jer ovakva ja bih rekao anti-Hrvatska vlada kontrolira zakonodavnu, izvršnu i sudbenu vlast.

Upravo tako.

Slažem se Paulie, čitam rješenje Vtsa i ono je uglavnom samo formalne prirode bez ulaženja u sadržaj, sve je napravljeno temeljem Lexa.. ništa još nije gotovo a odluka Vts je očekivana, al ima Boga i pravde, samo treba imat strpljenja za to.

Ma izgubi covjek volju za sve kada vidi u kakvoj drzavi zivi.
Ostajem u ovom bananistanu max do sljedecih izbora.
Ako ovce opet izaberu ove smradove, odlazim.
Do tada ce i situacija oko ovoga biti jasnija

Prvo ovo je drzava samo na papiru. Ako nemas vlastite banke, stanovnistvo ti se topi kao maslac, skoro da nemas industrijsku proizvodnju, nemaš pravni sistem, Brisel ti diktira politiku, jesi li ti onda ikakva drzava ?

Pola hotela je u vlasništvu stranaca. Zaboravite Hrvatsku…

New Report

Close