Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto.

Ipak mi živimo u Hrvatskoj.

Bas me zanima kako će Adris i Grgić reagirati. Tek sad pocinje prava stvar. Grgić nije naplaćen.

Meni je iskreno drago da je ovo konačno donešeno, i da konačno ovu bandu možemo tužiti.

Potvrdom nagodbe od strane VTS ,ista je postala pravomocna.
Sud nije uvazio zalbene razloge 87 vjerovnika.
Na zalost,to je to.Vise nema zalbi.Bojim se da je sada gotovo.
Nitko ne treba likovati nad ovim sto se dogodilo.
Mnogi dionicari su ,na zalost, ostali bez svojih uloga i oni su najvece kolateralne zrtve propasti Agrokora.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/visoki-trgovacki-sud-uvazio-je-argumente-peruska-i-odbio-sve-prigovore-vjerovnika/7987187/

Zanimljivo je kako se odluka VTS-a poklopila s odlukom o izručenju Todorića.
Vrijeme je da Ivica pusti crnu knjigu, cije je zene, sinove i kceri zaposljavao, tko je koliko krao, pjevaj Ivice.


Pa nemoš me j****… Ne vjerujem…

Ti si stvarno očekivao drugačiju odluku?

Nazalost ocekivano. Nisam htio siriti negativu al znali smo da ce biti ovako. Bit ce zanimljivo vidjet jesu li sve pocistili da do ove odluke dodje ili nisu. Za sada ne mogu vise.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Odluka Vts ne nije iznenadila, ali očekivao sam što se tiče vjerovnika kao Adris, Raiffeisen ili Agram da će im žalbe biti usvojene….jedva čekam da pročitam obrazloženje presude..i zanima me reakcija vjerovnika..

Za nas dioničare tek počinje fight, mi nismo ni bili formalno stranka u postupku

Na ovoj odluci VTS-a najviše se naradila sudska administratorka jer trebalo je tih
istih nekolikoo rečenica iz prvostupanjske Odluke koje predstavljaju kao neko obrazloženje ,87 puta prepisati.

Obzirom da rješenje Ts nije imalo obrazloženje, jako me zanima obrazloženje Vtsa..
Da smo dno od države to znam, a sada ću čitat zašto je tome tako.

http://hr.n1info.com/a342968/Vijesti/Adris-za-N1-Legalisti-smo-postovat-cemo-odluku-suda.html

Odluku Visokog trgovačkag suda za N1 su komentirali i iz Udruge manjinskih dioničara.

“Poštujemo odluku suda, no ispred nas je još puno pravnih radnji u zaštiti manjinskh dioničara. S ovom odlukom nisu završile sve pravne radnje u zaštiti naših prava. U tijeku su naše tužbe u kojima se pobijaju skupštinske odluke o rasporedu dobiti. Uvjeren sam da će se manjinski dioničari naplatiti jer oni nisu napravili niti jedan potez zbog čega bi im imovina bila oduzeta”, rekao je za N1 Miroslav Jeličić Purko iz Udruge manjinskih dioničara Agrokora.


Odlično, konačno se mogu pokrenuti međunarodne tužbe. Od Plenkovićeva suda samo su naivni drugo očekivali.

A di ces ti podnit tuzbu i kakav ce ti bit tuzbeni zahtjev??

New Report

Close