Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivica Todorić je žrtva?? Ovaj narod je stvarno lud. Hahahahahhaha

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Upravo tako. Žrtva.
To se vidi iz posljednjih objavljenih mailova.
Osujetili su ga u pokušaju da ugovori stand still aranžman i reprogramira dugove.
A da u tome nije uspio ,nikom ništa.
Agrokor d.d. i Konzum otišli bi u stečaj ,udjele Agrokora d.d. u ostalim društvima Todorić bi izgubio ,a strane banke i fondovi lako bi podnijeli gubitke jer su pristali na ograničenja u jamstvima za svoja rizična ulaganja.
Jednostavno. Bez muljanja i uplitanja države.
Sve po stečajnom zakonu.

Lex Agrokor nije ni trebalo pisati.
Bez njega bi život bio lakši i ljepši.
A milijarde bi u stečaju otišle vjerovnicima.
A ne raznoraznim savjetnicima – lešinarima.



Bit ce zanimljivo procitati i imena i prezimena politicara koji su na sastancima govorili jedno, dobili dokumente, a onda okrenuli pricu pred novinarima.

Bit ce navedena imena i prezimena i to pred parlamentarne izbore ljudi iz samog vrha politike.

vauuuu…gaće im se tresu 😂
zar ti zaista misliš da to njih imalo dira? zar misliš da će zbog toga neki glasači hdz-ja glasati zbog toga za sdp ili hns?!? pa čak i mnogi dioničari koji su ovdje oštećeni glasat će i dalje za hdz, bez obzira što tko objavio! …tolike su desetine milijardi spržene u brodogradilištima, u petrokemiji itd. itd. pa je iracionalno očekivati da bi zbog ovoga netko tko čak nije bio ni dioničar išao mijenjati svoje političke stavove i izbore…. jasno mi je da ti to ne vidiš i da ćeš i dalje piskarati po svome , ali to je tvoja stvar

[/quote]

Ne radi se uopce o HDZ-u. To je puno kompleksnije nego izgleda.

Ima tu drugih politicara iz samog vrha vlasti i saborske vecine koji su smeca ali i oni koji su ljudine. O tome detaljno prije samih izbora. Pa nek ljudi znaju i rade sto hoce.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

http://hr.n1info.com/a342808/Vijesti/Za-pretpostaviti-je-da-se-Todoric-nece-braniti-sutnjom.html

“Donošenje Lex Agrokora je olakšalo njegovu pravnu situaciju. Uskok bi mnogo lakše dokazao da je odgovoran za prouzročenje stečaja nego ova kaznena djela za koja ga se sad tereti.”
Sustav je samo iskoristio i ispljunuo Todorića, al sam sustav se nije promijenio..
Tko misli drugačije ima priliku u ponedjeljak slušati Martinu Dalić u NSBu kako je rasturila ortački kapitalizam u Hrvatskoj.

Gotovo je:
Potvrđena nagodba vjerovnika
Visoki trgovački sud uvažio je argumente Peruška i odbio sve prigovore vjerovnika
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/visoki-trgovacki-sud-uvazio-je-argumente-peruska-i-odbio-sve-prigovore-vjerovnika/7987187/

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Pa nemoš me j****… Ne vjerujem…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Gotova je trakavica….
https://novac.jutarnji.hr/aktualno/visoki-trgovacki-sud-uvazio-je-argumente-peruska-i-odbio-sve-prigovore-vjerovnika/7987187/

Ignore: KressoM, delux

Fala k….

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

što reći nego – napokon!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Eto.

Ipak mi živimo u Hrvatskoj.

La vita e bella!

Odlično, konačno se mogu pokrenuti međunarodne tužbe. Od Plenkovićeva suda samo su naivni drugo očekivali.

New Report

Close