Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fake news !!
Vidi vraga Peruško nam kaže da je sve super, e baš mu vjerujem. Nakon što je dao 100 milijuna AlixPartnersu cvijeće je procvalo.

Ja isto čekam tužbe, pa da odgovorna gospoda svaki tjedan lete za Strasbourg s kiselim osmjehom. Bit će im lica zbunjena kao pred Pernarom.

tehnički, postoji velika vjerojatnost nije fejk…sve je super jer, što ne navodi, za vrijeme postupka ne plačaju nikakve obveze osim tekućih od dana kojim je zapoćeo ovaj nakaradni kriminalni postupak

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


jedva čekam da VTS donese odluku, kakva god bila, pa da krenu tisuće najavljenih tužbi i prestane ovo mlaćenje prazne slame na forumu

p.s. evo i pozitivnih vijesti

‘Agrokor posluje bolje nego prije, radimo na dvije teme’


Polako s tuzbama. Jos ce borgovi imat neprospavanih noci prije nego krenemo s tuzbama.

Oni koji trebaju dobit informacije, dobili su. Nadam se da su pametniji od ovih do sad. Znaju s cim smo krenuli i ako su pametni shvatit ce da ima nesto gore od tuzbi. Tuzbe ce doci na kraju ako ne bude rjesenja.

Perusko ce uskoro morat odgovarat na pitanja. A pitanja ce biti teska. Ako krivo odgovori i potcijeni rizik koji dolazi, nakon toga pocne nastajat ogromna steta, a mehanizme za to imamo, nece mu biti lako.

Sva sreca da razgovaramo s ljudima koi hoce poslusat, a hoce li i slusat pokazat ce vrijeme.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

međutim, ono na što ukazuju rezultati koncerna ćime se hvale ovi gnjusevi meni ukazuje na nešto drugo, da se sa samo malo poslovnog i financijskog restrukturiranja unutar predstečajnog postupka ova nepogoda mogla mnogo bolje i nemjerljivo kvalitetnije riješiti u okvirima postoječih zakona, otpisi bi bili u bitnome manji, vl. strujtura što se tiće manjinskih bi se nešto razvodnila pretvaranjem duga u kapital a imovine za nagodbu bi bilo više za bar milijardu eur kojiko su isisali kroz rollup i naknade

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Bit ce zanimljivo procitati i imena i prezimena politicara koji su na sastancima govorili jedno, dobili dokumente, a onda okrenuli pricu pred novinarima.

Bit ce navedena imena i prezimena i to pred parlamentarne izbore ljudi iz samog vrha politike.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Bit ce zanimljivo procitati i imena i prezimena politicara koji su na sastancima govorili jedno, dobili dokumente, a onda okrenuli pricu pred novinarima.

Bit ce navedena imena i prezimena i to pred parlamentarne izbore ljudi iz samog vrha politike.

vauuuu…gaće im se tresu 😂
zar ti zaista misliš da to njih imalo dira? zar misliš da će zbog toga neki glasači hdz-ja glasati zbog toga za sdp ili hns?!? pa čak i mnogi dioničari koji su ovdje oštećeni glasat će i dalje za hdz, bez obzira što tko objavio! …tolike su desetine milijardi spržene u brodogradilištima, u petrokemiji itd. itd. pa je iracionalno očekivati da bi zbog ovoga netko tko čak nije bio ni dioničar išao mijenjati svoje političke stavove i izbore…. jasno mi je da ti to ne vidiš i da ćeš i dalje piskarati po svome , ali to je tvoja stvar

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/on-je-skupini-borg-rekao-ne-agrokorova-nagodba-ipak-moze-biti-vjerodostojan-dokument/7375872/

Zanimljiv članak o Petru Miladinu i njegovu pogledu na moguće tužbe iz svibnja 2018…

Članak je pisao PR IU Laušić, ali vidimo kako Miladin inzistira na procesnoj konsolidaciji, dakle da je zabranjena materijalna na nivou glavnog dužnika, pa traži da se provede procesna konsolidacija na nivou svakog društva. Zato te GS iz rujna.

Samo kako će nas uvjerit u procesnu konsolidaciju, kad i sami u zapisniku kazu da je IU vodila i radila oko nagodbe, a ovi poltroni iz uprava samo provode ono sto je nagodbom odluceno. Ako je vodjena procesna konsolidacija kako to da uprave a niti izvanredni povjerenik nisu pobijali jamstva?

Zanimljivi su mi i iznosi kako su došli do gubitka za 2017 za npr Jamnicu od 3.5 mlr kuna ili za Belje gubitak 1mlr 387mil kn ili Ledo 2mlr 854mil kn gubitka?

Šta mislite treba li pobijati Zapisnike sa GS o likvidaciji društava ili je i to gubitak vremena?
Nema pokretanja parnica dok traje IU prema gl duzniku i njegovih ovisnih drustava.

Miladin inzistira i na razlicitom polozaju vjerovnika..


međutim, ono na što ukazuju rezultati koncerna ćime se hvale ovi gnjusevi meni ukazuje na nešto drugo, da se sa samo malo poslovnog i financijskog restrukturiranja unutar predstečajnog postupka ova nepogoda mogla mnogo bolje i nemjerljivo kvalitetnije riješiti u okvirima postoječih zakona, otpisi bi bili u bitnome manji, vl. strujtura što se tiće manjinskih bi se nešto razvodnila pretvaranjem duga u kapital a imovine za nagodbu bi bilo više za bar milijardu eur kojiko su isisali kroz rollup i naknade

Agrokor je roknuo zbog dvije miljarde kuna – SAMO TOLIKO.

Probelm je u ovome – u tom trenutku NITKO , AMA BAS NITKO NIJE HTIO VIŠE DATI TE DVIJ EMILJARDE KUNA – NI VLADA, NI SBER, NI ITKO.

I onda je Vlada da li sama da li na poziv iz buzina donijela odluku da ce knigt i ostali dati dte dvije miljarde, zauzvrat dobiti dvostruko, a svim aostalim aćorak.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nema pokretanja parnica dok traje IU prema gl duzniku i njegovih ovisnih drustava.

Ne možeš protiv društa ali možeš tužbu za pobijanje odluka glavne skupštine.
Imaš 5-10 razloga
I ništetnost i pobojnost.
Ali ……..treba pričekati da vidimo kako će se odvijati priča.

Digneš tužbu i zabraviš sve upise i upisnike.

Htio je htio, samo bagra nije dala. Jer im se vise nikad ne bi bila pruzila takva prilika.



međutim, ono na što ukazuju rezultati koncerna ćime se hvale ovi gnjusevi meni ukazuje na nešto drugo, da se sa samo malo poslovnog i financijskog restrukturiranja unutar predstečajnog postupka ova nepogoda mogla mnogo bolje i nemjerljivo kvalitetnije riješiti u okvirima postoječih zakona, otpisi bi bili u bitnome manji, vl. strujtura što se tiće manjinskih bi se nešto razvodnila pretvaranjem duga u kapital a imovine za nagodbu bi bilo više za bar milijardu eur kojiko su isisali kroz rollup i naknade

Agrokor je roknuo zbog dvije miljarde kuna – SAMO TOLIKO.

Probelm je u ovome – u tom trenutku NITKO , AMA BAS NITKO NIJE HTIO VIŠE DATI TE DVIJ EMILJARDE KUNA – NI VLADA, NI SBER, NI ITKO.

I onda je Vlada da li sama da li na poziv iz buzina donijela odluku da ce knigt i ostali dati dte dvije miljarde, zauzvrat dobiti dvostruko, a svim aostalim aćorak.

[/quote]

http://hr.n1info.com/a305102/Vijesti/Maruska-Vizek-u-TNT-u-o-lex-Agrokoru.html

Stvarno mi je dosta kada neki opravdavaju ove lop.že. Jedino koga je Vlada trebala spašavat u ovoj priči su mali Opgovci, a sigurno je da bi se vjerovnici dogovorili sa IT i da država nije smjela ulazit na ovakav način, samo da bi kriminalci izvukli nešto perja..

Pokrenuta je tužba za pobijanje odluka glavne skupštine dioničara Belja na kojoj smo dudjelovali Ledica i ja. Drago mi je da sam aktivno doprinjeo svemu ovome.
Lopovima ćemo stati na kraj, a ovi što lopovluk potiću i podržavaju će taj biljeg trajno morati nositi sa sobom. Ne bim im volio biti niti sekunde u koži.
Ali, svatko sam bira za što će se zalagati i koga će podržavati.

La vita e bella!



Bit ce

vauuuu…gaće im se tresu 😂
zar ti zaista misliš da to njih imalo dira? zar misliš da će zbog toga neki glasači hdz-ja glasati zbog toga za sdp ili hns?!? pa čak i mnogi dioničari koji su ovdje oštećeni glasat će i dalje za hdz, bez obzira što tko objavio! …tolike su desetine milijardi spržene u brodogradilištima, u petrokemiji itd. itd. pa je iracionalno očekivati da bi zbog ovoga netko tko čak nije bio ni dioničar išao mijenjati svoje političke stavove i izbore…. jasno mi je da ti to ne vidiš i da ćeš i dalje piskarati po svome , ali to je tvoja stvar

[/quote]

Upravo tako ! Kao da je to.prva i zadnja pljacka koju su.izveli ….

New Report

Close