Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja uopce ne razumijem sto to znaci i skladu sa zakonom ? Kakav je to argument ?
Pa za vrijeme 2. svjetskog rata po evropi je bilo u skladu sa zakonom židovima oduzimati imovinu.
Nakon 2. svijetskog rata nije bilo u skladu sa zakonom niti ono sto je u pocetku rata bilo u skladu sa zakonom.
Tako i ovo. Sto znaci u skladu sa zakonom ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

sto je ovo ljudi moji..pa kad vidis cifre ne bi se cudio da su svi u talu.. i sve je po zakonu

http://hr.n1info.com/a338254/Vijesti/N1-ima-dokument-Grupa-Borg-angazirana-vec-10.-travnja-2017.html

🙂


https://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-dokumenti-sve-je-bilo-namjesteno-ramljak-i-borg-su-zajedno-usli-u-agrokor/2029263.aspx

Kažu neki ovdje da je sve u skladu sa zakonom.

Jel se vi uopće možete pogledati u jutro u ogledalo?

Realno bi bilo da su negdje od 10.03.2017. godine počeli naplaćivati tzv USLUGE, ako ne i ranije.
Ili je i taj period obuhvaćen na način da je podignuta cijena usluge.
Naime – Ugovor je u pisanoj formi nastao iza 10.04. 2017. ali nedvojbeno je da su svi Borg partneri u ugovornom odnosu puno prije tog nadnevka jer su svi bitni detalji ugovora ali u usmenoj formi nastali kako na sastancima u Vladi RH, tako i mail korespodencijom.
Taj usmeni Ugovor stupio je na snagu najkasnije kada je Todorić potpisao Lex jer su se tada i ispunili uvjeti tj – aktivacija Lex Agrokor.

Danas ste mogli vidjeti kako su Rusi reagirali na spomen Plenkoviceve grupe Borg i pitanje novinara o borgovima. Sve je veca koalicija protiv grupe Borg.

Kao sto sam vec napisao, na vrlo strucnom nivou u studenom cemo udarit grupu Borg. Uz pomoc ljudi parlamentarne vecine Andreja Plenkovica. I to ce biti javno tako da ce svatko tko se malo potrudi moci saznati tko udara grupu Borg.

Afera grupe Borg tek ce eksplodirati!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ima tu dosta ekipe koja ima i vise nego dovoljno dokaza.
Nitko nije zelio izac s tim u javnost kako poslovanje nebi uslo u problem.
Lagano i po potrebi ce se sve iznosit

Ono sto je lose da je Ante Ramljak po pisanju medija pobjegao od hrvatskih institucija i nalazi se u Ceskoj.

Ante, vrati se u Hrvatsku i budi dostupan hrvatskim institucijama! Ne moras se bojat, po pisanju nekih forumasa neces zavrsiti na dugogodisnjoj robiji.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


http://hr.n1info.com/a338254/Vijesti/N1-ima-dokument-Grupa-Borg-angazirana-vec-10.-travnja-2017.html
🙂

Ne treba njima javni natječaj. Ramljakov Texo i deri. Glavno da Peruško nije znao odgovoriti na Pernarovo pitanje da li je isplatio 100 milijuna kuna Texu.

Jedva čekam međunarodne sudove.

Što otkriva novi dokument o Borgu? Namještaljku desetljeća

Sve će isplivat na površinu, ići će mnogi u zatvore, a ja za nekoliko godina kupujem Mercedesovu S klasu, kad stignu odštete.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-otkriva-novi-dokument-o-borgu-namjestaljku-desetljeca/2029299.aspx

Na početku priče mislio sam da su ljudi koji ovaj slučaj proglašavaju novom fimi medijom teoretičari zavjera .. ali sada vidim da je fimi media patuljak u usporedbi sa ovom groteskom od afere ..

Ovo boldano je ono što je Pernar pitao Peruška, a on je rekao da ne zna.

Paulie, 09.10.2018. u 22:06
Isto tako dokument koji je danas objavio N1 sadrži i popis izdanih faktura, koji daje dodatnu težinu ovim sumnjama. Jer samo dva dana nakon što su odabrani za savjetnike, AlixPartners izdaje prvu fakturu na 750.000 eura, a dva dana nakon toga još jednu na 254.800 eura. Nakon toga fakture do kraja godine dolaze u prosjeku jednom tjedno, u iznosima od 250.000 eura do 350.000 eura. Do kraja godine AlixPartners fakturirali su ukupno više od 98 milijuna kuna + PDV.

Pa kaj sad? Koliko znamo sve je po zakonu, rekli bi neki koji su nama dioničarima docirali da smo mi krivi što smo pokradeni.

New Report

Close