Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/ekskluzivno-sutra-u-vecernjem-antonio-alvarez-iii-vodit-ce-agrokor-1160461?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Tportal
Antonio alvarez, pazite sad, ne 1, ne 2 vec 3 !!!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Evo nešto sa teme Ingra , nije vezano za Agrokor ali govori jako puno o viziji i budućnosti Hrvatske ekonomije i smijer u kojem su nas vodili i doveli naši stručnjaci političari i banke .
Članak iz povjesti koji je govorio o budućnosti i činjenično stanje je trenutno pokucalo na vrata HR.

Moram priznati da ja ovaj članak nisam vidio dok ga kolega nije okačio na forum, naj sočniji mi je onaj dio kada tvrtka preda toj kvazi HR banki svu dokumentaciju za posao i svoju krvnu sliku a ovi to pošalju van države i time manipuliraju u talu s konkurencijom .

Vaš link …

od danas nema više Todexa, tako da zabrinutost može biti znatno manja,
u budućnosti ( a to ovdje koliko mene sjećanje služi kupujemo) se trguje s Antonex Alvarex III-ex, pa tko je spreman vjerovati da će ovaj stručnjak nešto promijeniti na pozitivno, može krenuti s ulaganjem, izlog je pun, samo treba dobro odabrati,
sada kad nema više Tode, velike su šanse da se uključim, mislimda će Antonex ipak nešto napraviti, ako ne za nas, barem za sebe, neka igre počnu

Koliko je trebalo Pevecu da se vrati na stari put?

Po meni od velikih nitko neće gurati cijene gore jer veća je vjerojatnost da se ispadne luzer neko winner.
A na marketu nema toliko love da mali to poguraju.Pogodite rezultat!

Sretno svima sa trejdom…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ukoliko netko zna.
Kakva je politika isplate dobiti (dividende) tvrtki kćeri u ovoj situaciji?
Mogu li dioničari izvlačiti dobit na takav način dok se obveze ne podmire?

lp

Slažem se osim ako ne dođe neka vijest pa poleti. Usuprotnom ne izgleda na dobro po meni.


Koliko je trebalo Pevecu da se vrati na stari put?

stari pa nije ti ovo viadukt ili pevec…znam da sada svi pušu na hladno ali daj samo razmisli – da li bi ti mogao kuptiti ledo, zvzd ili jmnc na ovim cjenama da je sve super i 5? e sad kada si daš odgovor na to pitanje pitaj se da li smatraš da će Agrokor u stečaj ili će ih dance zvijezda posložiti kako spada? Rizik je prisutan ali i reward. Mora bit neki bounce nakon onakvog pada i onda mic po mic gore kako će se razvijati restrukturiranje.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Agrokor tek čeka rješavanje dugova, moguće razvodnjavanje sastavnica zbog dugova i jamstava.

Hoće li mali biti dobro ošišani u sastavnicama Agrokora?



Koliko je trebalo Pevecu da se vrati na stari put?

stari pa nije ti ovo viadukt ili pevec…znam da sada svi pušu na hladno ali daj samo razmisli – da li bi ti mogao kuptiti ledo, zvzd ili jmnc na ovim cjenama da je sve super i 5? e sad kada si daš odgovor na to pitanje pitaj se da li smatraš da će Agrokor u stečaj ili će ih dance zvijezda posložiti kako spada? Rizik je prisutan ali i reward. Mora bit neki bounce nakon onakvog pada i onda mic po mic gore kako će se razvijati restrukturiranje.
[/quote]

Stari?

Kaj nisi ti žensko-lanica?

Zbilja mi nije racionalno danasnje ulazenje u Agrokorove perjanice i dizanje cijene jel situacije je daleko od rijesenja. Reakcije Akrokora su zaksnjele a mnogo stvari nepovratno izgubljeno. A tko zna koliko ce jos kostura iz ormara izletiti plus mnogo subjekata koji ce sigurno zauzeti drugaciji stav i nece vise preko svoje grbace spasavati Agrokor. Danasnji info na terenu od ljudi iz Jamnice je da pozure prema Ininim Bp i natoce goorivo jer ce im danas bit blokirane kartice za gorivo ako vec nisu.Predaleko je ovo otislo da bi rijesenja mogla biti bezbolna.

http://www.seebiz.eu/plenkovic-vlada-spremna-preuzeti-odgovornost-za-kvalitetno-restrukturiranje-agrokora/ar-153514/

Ovo je trenutno najveći rizik, bar po meni. Da temeljem (ne)opravdanog nezadovoljstva dobavljača nekim predloženim haircut-ovima ne odluče naprasno uletjeti s aktivacijom Lex Todorakisa. To bi bila totalna koma.
Sporazum se još potpisuje i ne znam da li je dance plesač već zasjeo ili ne. Ako jest onda on predstavlja Agrokor i po novom zakonu nema ništa od aktivacije. Ali problem je što se zakoni lako mijenjaju kao čarape.
Ima li netko kakvo suvislo viđenje ovog?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close