Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad je na redu ozbiljno očitovanje i plan Udruge povodom najnovijih događaja.


Ili konkretno pitanje na: udruga@dionicari-agrokora.hr
Da li mislite poduzimati pravne radnje pred sudovima RH i Europske unije .
Zaokružiti točan odgovor
DA ili NE

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Kakva je ovo logika da jamstva budu aktivirana “snagom nagodbe”? Imamo li mi zakone ili smo na divljem zapadu?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Pozdrav,

Slušam cijenjenog suca g. Kolakušića i nemam šta za dodati, lp


Sada ćemo vidjeti da li su hrvatski sudovi neovisni ili su korumpirani.

Pljačka ulagaća u Agrokor je zadnji čavao u lijes ulaganja na ZSE.

I Uskok kaže nitko nije kriv.

Inače da Vam predočim kako sudi Hrvatski sud.

Nakon 15 godina suđenja susjeda koji se htio upisati na moje vlasništvo sud je napokon presudio u moju korist.
Sve troškove, veće od 100.000 kuna treba platiti tužitelj.
Naravno sused se žali. Mislim ja, nema veze ako sam čekao 15 godina mogu još jednu.

I što viši sud odluči. Da su tužitelju prekršena njegova ljudska prava i vraća suđenje na početak.
A troškovi, tko će platiti?
Da će to naknadnu u suđenju biti određeno.

Pa bando sudska, ako niži sud ne zna svoj posao već me zahebava 15 godina kao i tužitelj……

Zbog čega mi sud ne plati dosadašnje troškove suđenja kad ja sa njihovim neznanjem i nesposobnošću nemam nikakve veze.

LO.povska država i to je to.

Svatko tko želi ukrasti tvoje privatno vlasništvo se podržava i stimulira.

I ZAŠTO bi netko onda živio u takvoj državi gdje ti legalno opljačkaju tvoju privatnu imovinu.

Dionice, zemljište, stanovi, gruntovnica, katastar.

Krade se na sve strane.


Stvarno ne znam kako tvoj spor sa susjedom ima veze s Agrokorom. Mislim da bi ti ucenje osnova gramatike, za pocetak, dosta pomoglo u zivotu. Sretno!

Plenković je oduševljen nagodbom..

Predsjednica i premijer komentirali prihvaćanje nagodbe u Agrokoru

Ignore: KressoM, delux

Nekako mi se čini da se iza reflektora nešto valja i da će biti iznenađenja u zadnji tren. Adrisu kapa do poda, tako se brani interesi dioničara, a vrijeme će pokazati tko je bio u pravu. No bez obzira na ishod ostaje činjenica da smo se vratili u vrijeme privatizacije 90-tih i da za neke zakoni ne vrijede i da mogu kako hoće, ali vjerujem i ne dokle hoće…

Ovo je još jedan u nizu tužnih dana za pravo u RH. Vjerovnicima je zabranjeno da sudjeluju u postupku. Taj zakon je nakaradan, a čak ni njega nisu poštovali”, poručio je Kolakušić, podsjetivši da je prema zakonu u nagodbi trebalo sudjelovati stalno vjerovničko vijeće, a ne privremeno u kojem se nalaze čak pravni subjekti koji su namirili svoja dugovanja.

Dodaje da Lex Agrokor, koji opetovano naziva nakaradnim, propisuje da u postupku sudjeluju izvanredni povjerenik, stalno vjerovničko vijeće, sud i ministarstvo. “Kad smo išli bez stalnog vjerovničkog vijeća kao da smo išli bez suda”, smatra Kolakušić

Brojim dane i sate kad će napokon ova nesreća zvan aagrokor biti pokopana, živa ili mrtva, ali pokopana.

Mali dioničari neka tuže na temelju pogodbe s agramom ili nekim drugim, ali agrokor treba pod hitno maknuti sa burze, taj otrov nas je predugo trovao

Jedina nada dioničara su psebni sporazumi – držim fige agramu da dobije sto više jer tako rastu šanse svim ostalim dioničarim. Kako može agram dobiti novce za 4 posto svojih dionica zitnjaka, a purko ili netko četvrti ne moze za svoje dionice. tko normalan moze vjerovati u tako nešto.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Plenković je oduševljen nagodbom..

Predsjednica i premijer komentirali prihvaćanje nagodbe u Agrokoru


Borgovi su oduševljeni Plenkovićem, a Plenković borgovima i njihovom nagodbom.

Tužno je sve to…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kaj niste vi Zvrc najavljivali velike stvari koje se trebaju dogoditi?

Gdje ste nestali sa adutima?


Kaj niste vi Zvrc najavljivali velike stvari koje se trebaju dogoditi?

Gdje ste nestali sa adutima?

Sad tek krece borba. Borgovi su silom kroz neko Ramljakovo vijece glasali o nagodbi.

Kakva je to druzina najbolje oslikava cinjenica da su o nagodbi glasali oni koji su u cijelosti isplaceni.

Sada slijede tuzbe pa cemo vidjeti…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close