Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisi čuo za onu, koga zmija ugrize taj se i špageta boji?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ivane opeklo ih se mnogo ali sigurno ne 17000. Molim da se špekulante koji su ulazili nakon svibnja 2017. ovdje ne spominje i molim da izgube sve. S druge strane svi koji su dijonice imali prije 2017. ima da im se nadoknadi šteta.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ako je istina što piše solobodna DA PERUŠKO PREGOVARA S AGRAMOM I ADRISOM, A I ONO ŠTO KAŽE JELINIC IZ NACIONALA DA PERUŠKO PREGOVARA S MALIM DIONIČARIMA – ONDA JE TO VIJEST BROJ 1.

čim on pregovaras njima, znači da mi, ja prvi , ovdje nismo bili u pravu – jamstva ne važe u punom iznosu i imatelji jamstava očito popuštaju i žele dogovor.

nema tu puno kruha – ajmo reći 5 psoto od nekadašnje vrijednosti. ali želim da mali to dobiju jer je to pravično i to bi napokon otkljućalo ovu burzu jer ipak dogovor j edogovor, a ne kao dosada ignorirati ljude i nazivati ig desperadosima , partikularcim ai sl. ljudi samo žele svoj novac i nežele plaćati tuđe dugove

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ovih “ajmo reći 5 %” je neka tvoja odokativna procijena, jelda?

A i termin “od nekadašne vrijednosti” je isto tako vrlo relevantan pokazatelj.

Pa zar si nisi smješan sa ovakvim upisima?

La vita e bella!


Ovih "ajmo reći 5 %" je neka tvoja odokativna procijena, jelda?

A i termin "od nekadašne vrijednosti" je isto tako vrlo relevantan pokazatelj.

Pa zar si nisi smješan sa ovakvim upisima?

smiješan si ti ako misliš išta više od zoga

kako je lijepo rekao fižulić – ROLAPERI SU LEDO. POSJEDUJU SVE OSIM RADNIKA

ili dogovor ili stecaj. a onda ledo ni jamnica vise ne postoje. a i onih 5 posto možeš zaboraviti.

nakon godine dana neki jop pišu da je zemlja ravna ploča. samo naprijed

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Imaš jako plitko znanje ako si u stanju napisati:

“ili dogovor ili stecaj. a onda ledo ni jamnica vise ne postoje”

Pošto mi se neda pro bono te educirati, od sada možeš nastaviti voditi ovu vrstu rasprave bez mene.

La vita e bella!

Ako Adris zagrize za tih 16 tisuća skoro 17 dionica Jamnice, moći ćete si svi skupa obrisati gu.icu sa nagodbom!

Još jednom. Zašto se nekom žuri sklopit nagodbu, ako su osporavanja tražbina i jamstava taktičko pitanje? Čemu žurba, ak Vts npr odluči o parnicama krajem godine?

Zato jer zakon istjece. I onda krece papirnato naplacivanje kaoticnog tipa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

vidim ja opet se tu raspisala ekipica i osjecam nekakvu nervozu u pisanju. nitko, ali bas nitko, ne zna kakvi ce uvjeti biti i koliko bi se trebalo vratiti, ako se vrati, svima koji imaju dionice. Nemojte misliti da Agram ne zna koliko firme vrijede sa osporenim jamstvima. I nemojte misliti da oni moraju pristajat na nesto. The name of the game je da ih Adris Agram i Franck drze za j/*a i sad je malo drugacija pjesmica. Pamet u glavu decki.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=83179

Skupstina ide. Ako mirovinci priznaju to je to.
Nervoza? Ti si nervozan, rista.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jel ima Ledo uopce vise NO?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=83177

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=83179

Haha
Po pitanjima koje postavljaju mirovinci, prije bi rekao da su se i oni odlučili uključit u igru! Ajmo!

New Report

Close