Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lep pozdrav ,

Ovo što se događa tjekom Lex-a i posebice ovih dana je PRESTRAŠNO, a šta će izplivati još ovih dana u Index-u biti će još samo pika na taćku i i mislim, da je vrijeme, da i naš premije i vlada podnije ostavku i odreši sve nas koji pratimo ovu PLJAĆKU koja se događa u Agrokoru od njegovog poćetka pa do danas.
Neka obave šta moraju u DORHU,……. i sve kazeno progoniti koju su sa prstiju u pekmezu, lp

Ljudi moji, pa izdanja Todexa (osim Tiska) su trenutni jedini pravi zicer na ZSE.
Pitanje je samo kako će nas isplatiti: kroz vlasništvo unutar nagodbe ili, za državu po višestruko višoj cijeni, nakon nagodbe u sudskim procesima.

S velikim veseljem ću zaraditi na onome za što nam naši vrli dobro plaćeni savjetnici, brokeri, država i pokoji izgubljeni forumaši u prostoru, vremenu i ideologiji, tvrde da vrijedi 0.

To će mi biti najslađi novac ikad!

🙂 🙂 🙂

P.S.
Ja, naravno ne dajem investicijski savjet.
Svatko neka misli svojom (pametnom) glavicom.

La vita e bella!

U 9h konferencija, Peruško ima nešto za reći, zabranjena pitanja novinara 😀

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ljudi moji, pa izdanja Todexa (osim Tiska) su trenutni jedini pravi zicer na ZSE.
Pitanje je samo kako će nas isplatiti: kroz vlasništvo unutar nagodbe ili, za državu po višestruko višoj cijeni, nakon nagodbe u sudskim procesima.

S velikim veseljem ću zaraditi na onome za što nam naši vrli dobro plaćeni savjetnici, brokeri, država i pokoji izgubljeni forumaši u prostoru, vremenu i ideologiji, tvrde da vrijedi 0.

To će mi biti najslađi novac ikad!

🙂 🙂 🙂

P.S.
Ja, naravno ne dajem investicijski savjet.
Svatko neka misli svojom (pametnom) glavicom.

pravi zicer ????? samo ti živi u nadi 🙂 u nadi je spas, a nada je ……. 🙂

Ovdje je jedino ludo šta nitko ne odgovara za svu štetu šta su napravili, ni vlasnici, fin. direktori, uprava…. pa ovi koji su i dali te kredite na temelju čega?? …. upravitelji fondova, hanfa koja bi to trebala nadzirati… pa sve do porezne, ministarstva, i premijera sada,, svi su sa toliko putra na glavi da je to prestrašno.
I na kraju, najgore će proći onaj tko proda par kila krumpira na tržnici bez računa :))))



Sutra novi mailovi!!

Da, da, a slijedeća meta je :
A _ _ _ _j P _ _ _ _ _ _ _ ć
[/quote]
a .ebate
ko će se više
usuditi poslati
bilo kakav mail
a i ovi što su slali
su stvarno dikobrazi
ko djeca kad igraju kajboja i indijanaca
pazi Antin:
“ponosan sam što jašem s Vama”
previše kajbojskih romana u djetinjstvu

kao nema pitanja a onda se javlja FRENKI LAUŠIĆ sa narucenim pitanjem :)))))))))))))
Nista bez Adrisa i Francka. toooooooooooooooooooooooooo

“Molim sve one koji mogu pomoći završetku procesa, da nam omoguće da zaštititimo naše poslovne interese i da nas puste da to odradimo na miru. Unaprijed zahvaljujem, onoliko koliko nam pomognete, toliko ćemo biti uspješni na putu”, rekla je Marica Vidaković.”

Nagodba samo što nije ali molimo Vas pomozite nam…

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

@ johnny
jedva cekam da se raskupusa ta ekipa i da se potegnu neka pitanja koja zanimaju cjelokupnu javnost. Ali drago mi je da je priznao da imaju najveci probles s osporavnjima. Ma ima on problema preko glave samo sve je manje originalne postave da oviu pljacku proverde do kraja. Svi ce si polomiti zube tu. Nek!

ABože koliko napuhanih nepismenih i javnom govoru nimalo vičnih ljudi na okupu. Prdstavnik i predstavnica Knigheada i VTBa ne mogu složiti tri suvilse rečenice, a Peruško muca i ponavlja svaku drugu riječ.
Valjda misli da time djeluje ozbiljnije i suvislije.

A kada tamo – NE.

La vita e bella!

Ništa, next week kako kaže papiri na sunce pa neka potpiše tko hoće.
Ako ne bude dovoljno potpisnika ajte doma i bok.
I dalje mislim da će se nagodba nekako skupusiti, ali ako nisu u stanju onda neka zovu stečaj i zdravo.
Jedino što se nikako ne smije dogoditi je odgađanje.
Jer ako zbog apetita nekih nagodbu odgodiš jednom koji je onda motiv tog istog da idući put pristane na samo onoliko koliko mu je nuđeno? Htjet će više. I ja bi. A što više budu htjeli manja je vjerovatnost nagodbe ikako i ikad. Jer ne zaboravimo, Ledo i Jamnica rade super, kombinati tak tak, a maloprodaja koja je zvjerski dio svega i dalje gomila gubitke. A savjetnici grickaju, kamate se slažu… Znači da je s vremenom s obzirom na smanjenje imovine i porast ukupnih apetita nagodba sve manje moguća, a ne sve više. I zato se mora gurnuti papir na stol i bok. A onda neka sud ruši ako misli da ne valja.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-perusko-na-pressicu-doveo-ljude-iz-vtba-sberbanka-i-knightheada/1044826.aspx

https://www.vecernji.hr/biznis/vidakovic-u-samom-smo-finisu-kriza-je-iza-nas-1245433

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close