Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mlatipraznuslamu
Nitko ne vozi nikud. Trenutno smo u leru, a mozda krenemo i malo rikverc zbog svega sto se izdogadalo. Tako treba. Nego, crobex mozda nastavi sa ovim rasticem zbog razvoja cijele situacije. A ja vas pitam; gdje ste vi u toj cijeloj prici i vasi pickovi?? Jer onaj NJUSKALIX INDEX vam ne priznam. Lp

Joda
Citaj Pupija.
“Ne smije se ugroziti nagodba zbog tralala…”
Njegove rijeci.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@
Puno je njih potrlo zubice na ovoj mrcini.
Zasto ne bi i Pupi? 😉

Iduci veliki udar bit ce PIK obveznice iduci mjesec. To ce dodatno uzdrmati vladu i ovakvu nagodbu. Plenkovic bi se trebao najkasnije do kraja mjeseca rijesti Dalicke i zaustavit obakvu magodbu.

U suprotnom pratimo PIK obveznice i novu eskalaciju problema.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kakve PIK obveznice?

PIK obveznice su davno deafultirale.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/dalic-sve-smo-blize-nagodbi-i-za-neke-to-ocigledno-znaci-zadnju-priliku-da-je-sruse/7343913/

Nije mi simpaticna niti najmanje, ali ovo je cista istina.
Neki ruse jer hoce pare, a neki drugi jer hoce vlast.
Znaju da ako nagodba prodje da su livada i jedni i drugi.
I zbog svojih interesa su spremni na sve.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

NIsam jedin skužio koje ingerencije tu FBI ima. Peema Alixu možda, ali prema drugim sudionicima?

Plenkijeva briselska karijera je na kocki. Dalic mora do kraja mjeseca biti bivsa clanica vlade, a nagodba u rekonstrukciji.

Ako Plenkovic to propusti, politicki vrh nakon ovog mandata bit ce mu mjesto saborskog zastupnika.

Ocito se igra u velike uloge…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Što mislite je li ovime završila Plenkovićeva šansa za nastavkom karijere u visokoj politici u Bruxellesu?

Definitivno kritična situacija, ali cilj je postavljen na 10.07.2018. godine u 24:00?
Bez obzira na sva s..nja s >90% potpisa na zakonitoj nagodbi odjednom svi postaju heroji procesa.

Ako to uspije može slobodno zatražiti da mu netko da doktorat iz kriznog upravljanja.


Već prije sam pisao kako mi se (pre)često čini da je Todorić u pravu kod komentiranja čitavog slučaja ..
I evo obistinjuje se polako ..
Na kraju će još i sniženje rejtinga Agrokoru od strane Moody's agencije od kraja ožujka 2017. biti predmet međunarodne istrage

P.S. Jedno se mora priznat "hotmail urotnicima" imaju dobar ukus za serije

Lp !


kakve gluposti ti pričaš. cvjećar je kriv ko grčka i treba ležati do kraja života. neupitno je šta je cvjetko radio s agrokorom i s hrvackom. pa nisu star trekiji izmislili jamstva i ostale intrumente kojima se ivica koristio zadnjih 10 god. ovo je bio samo pokušaj star trekija da omaste brk pošto je sve u govnima do grla. primarni plan je bio da lex smiri strasti na moment dok se ne uzme zraka – druga priča je šta su ovi radili i šta je bio njihov plan.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Plenković ne treba uopće ništa sada raditi oko Agrokora – sve je napravljano – sve i dobro i loše.
Treba pustiti da se sva korespodencija objavi kako bi svi imali uvid u sve što se događalo.
Nakon toga s odgovornima pred DORH.
Sve ostalo je u rukama Trgovačkog suda, a čini mi se da sudovi sude po zakonu.
Nagodba ako se i ne postigne do 10.07.2018. godine ako je na dobrim temeljima ono što se usuglasilo može se nastaviti i nakon 10.07. 2018. po uzusima nekih drugih zakona.

Po mom mišljenju to je najmanja šteta.

Eh, da su pustili da sve bankrotira.. odavno bi ih drugi preuzeli i nastavili sa radom i širenjem i novim zaposljavanjem 🙂

Ovako ni sami neznaju šta su htjeli napraviti :)))

New Report

Close