Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://hr.n1info.com/a301071/Vijesti/Lex-Agrokor-se-vise-nikad-ne-bi-smio-primijeniti.html

Pa po Ustavnom sudu ne samo da će se primjenjivati već se i mora primjenjivati.

Ono što je Ustavni sud rekao da je Hrvatska Vlada morala reagirati kod propasti Diokija, Adriavinila, Toza, Viadukta, Chromosa, Sljemena, INe, Petrokemije, Kamenslog

Uglavnom jer smo svi pred zakonom jednaki po hrvatskom ustavu svi radnici tih poduzeća mogu tužiti hrvatsku državu jer nije ništa poduzela da ta poduzeća propadnu.

Niti je bilo noćnih sastanaka, niti hot mailova, niti pro bono savjetnika, a bogamu ni lešinarskih fondova koji su mogli odrešiti kesu.

Mislim za sva ta poduzeća bilo bi dosta 200 miliona eura da nastave raditi.

Znači za 50% manju cijenu a ohoho više zaposlenih radnika.

Početi će pljuštati ustavne tužbe koji su uništavali firme da bi na zemljištu gradili stanove ili uzeli kredite.



Potpuno je jasno da index i Todoric imaju sve dokaze za rusenje ove gam.di.
Index radi citanosti objavljuje sve pomalo.
Todoric ceka rasplet pa ce onda regirati.
Jos trebamo vidjeti koji AS u rukavu imaju ADRIS, FRANCK, AGRAM i UDRUGA.
Vidimo da mudro sute kao da se nista ne dogada….

Znaci sad su ekipa dionicari, Toda i Index.
I tko je onda tu gamad?
[/quote]

haha, dobro pitanje 😉

dugo već pratim ove pisanije na forumu i nije mi jasno na čemu mali dioničari temeljem optimizam? ustavni sud je rekao da je leks agrokor ustavan, to znači da nagodba ide dalje kako je zamišljeno. imovina agrokora i povezanih firmi znatno je manja nego li su dugovi bez kamata. svatko tko misli da će nešto izvući na ime svojih dionica taj je u teškoj zabludi. kapitalisti koji su dali kredite štititi će maksimalno svoj kapital, a mali dioiničari ne kuže da su suvlasnici skupa sa todorićem i na žalost odgovaraju imovinom tih firmi za kredite koje je dizao megaloman todorić.
sjećam se kad smo se svi križali rukama i nogama kad se saznalo da je gazda mercator platio bar 50% više nego je realno vrijedio



Mislim da je bilo DOSTA ovog sr.nja sa IU,zivcanom i ostalim parazitima ,u cijelom procesu oko agrokora.ovdje VTS ako bude reda,treba sagledati sve relevantne cinjenice i prekinutij ovaj kontaminirani i pokvareni proces,steta velika je vec napravljena,ali bolje ikad,nego nikad. DORH takodjer, (vjerujem ipak u njih), ako se sumnje i materijali pokazu dovoljnima, uletit i pozatvarat sve osumnjicenike. Vlada stoji na vrlo tankoj niti,glumataju kao da se nista ne dogadja, ali mac itekako visi.misljenja sam da cemo brzo imati izvanredne izbore.

Tako je, hoćemo, imat ćemo izbore.
Nakon nagodbe i dobre sezone na kojima će Plenki učvrstiti vlast.
Ako netko misli da će se u rujnu obična raja više uopće sjećati Agrokora taj se vara.
"Zaboravu" će naravno pridonijeti mainstream mediji.
[/quote]

tvojoj sprdnji nema kraja, ali eto, totalno si krivo.bolje i ŽZ nego nam ovakav HDZ.
ako ti imaš neke koristi od njih, onda ti je ok, meni se hebe općenito za politiku, ali bolje nešto drugo nego ovako.jer ovo općenito ne vodi ničemu, samo u daljnju pravnu anarhiju.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nebi ulazio u to.
Zalosno je da se u ovoj drzavi nista nemoze odraditi posteno i na opce dobro.
Ovo je bila izvanredna prilika!
Sto se tice politike ŽZ….to je kao politika Seselja.
Pametno za upast u parlament.
Nista vise.
Sto ne znaci da bi s njima bilo losije nego s ovima

Koji se ovdje spinovi bacaju, to je prestrasno… to sto IT trenutno ima jednake interese kao i Udruga, Adris ili Agram, ne znači da smo na istoj strani…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

https://www.ivicatodoric.hr/blog/novosti/alix-partners-je-korumpirao-plenkovica-dalicku-i-njihovu-skupinu

Prilično interesantan razvoj događaja. Iz razloga što je u čitavu priču umiješan AlixPartners, koji kao američka kompanija podliježe američkoj regulativi, konkretno Foreign Corrupt Practices Act (FCPA), Todorić podnosi prijavu za koju je nadležan FBI. Dakle pa-pa Ustavnom sudu i ostalim ‘’institucijama koje rade svoj posao” i dobar dan istražnim tijelima i zakonodavstvu uređene države.

Todorić najnovije!

Vaš link …


Todorić najnovije!

Vaš link …

Nakon svega ovoga, nekako imam vise razloga za vjerovati Todoricu nego ovima u Vladi… uostalom, vjerojatno Todoric nije izvor ovih mailova u posjedu Indexa, jer sve si nekako razmisljam, pa da je imao te mailove, mogao ih je iskoristiti pred sudom u Londonu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@Ivan
netko je bio pristojan pa je cekao, nadao se, da ce ustavni sud srusiti lex. ovo sa mailovima je savrseno tempirano to nema dvojbe. jedina dobra stvar ovog lexa je da ce si svi koji su ovo htjeli sprovesti na ovakav nacin polomiti zubei da su otkriveni imenom i prezimenom. ovo je fantasticna vijest i mozda crobex nastavi rasti na krilima ovakvih dobrih vijesti 🙂

Ide ovo na veci nivo,dosta je za.ebancije.bravo!
https://beta.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1044007

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ide ovo na veci nivo,dosta je za.ebancije.bravo!
https://beta.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1044007

Problem je jedino sto ce Plenkovic malo trla baba lan o Ukraini i Siriji, i erto nista ni od FBI

Izgleda da je jedini uvjerljiv argument NOVITCHOCK ili nesto od cega svjetlis ko LED dioda

New Report

Close