Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi koji skupljaju info o Dalić, Plenković, da imaju partnera u oporbi srušili bi vladu za 2 dana.

No oporba je hrpa gov..a, a sefa oporbe prakticki nema.

J.ga sve je u timingu, jedina sansa je da Plenkovica makne sam HDZ.

Za ulagace na ZSE najbolje je da vlade nema, kao nakon GRADEVINE

Evo što nas ceka:

Russia Loses Major Law Suit In Oligarch Oil Case

https://www.forbes.com/sites/kenrapoza/2014/07/28/russia-loses-major-law-suit-in-oligarch-oil-case/#4b7cb63640f1

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

To je to, kriminalci i mafija preuzeli državu…

Ova postojeća Vlada neće moći preživjeti.

mene samo interesira tko fila javnost sa ovakvim delikatnim materijalima? sto se tajminga tiče, mislim da ovakva stvar nije mogla doci u boljem trenutku :D.


danas će vjerojatno i Plenković i Dalić sazvati konf. za novinare i ovo sve pobijati . postavlja se pitanje kako će DORH na sve ovo reagirati ?

Pa vidjeti ćemo da li smo pravna država ili je sve korumpirano u Hrvatskoj.
Bilo gdje u pravnoj državi bi počela hapšenja.

Prvo nas je pokrao Ivica Todorić, a nakon toga Dalička i prijatelji.

Po meni Todorić se dogovorio s Rusima da im proda tvrtku i da bi nova tvrtka bez malih dioničara i dugova nastavila poslovati sa sjedištem u Nizozemskoj.

Naravno nije računao na HDZ koji je uspio povući 400 miliona eura u godini dana.
Plus zarada na Agrokor obveznicama.

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/odgovori-na-brojna-pitanja-koji-se-mogu-iscitati-iz-jucerasnje-odluke-ustavnog-suda/

Nagodba po svoj prilici vozi jer su interesi preveliki, jedini jači oponent s utjecajem u strukturama je Grga, ali ne vjerujem da će moći oboriti ovo.
S druge strane, nevjerovatna je omerta u mainstream medijima.
To govori više od svega.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ajmo se organizirat pa na Markov trg

Nagodba će se poslije ovoga, ako su mailovi i priča vjerodostojni, sklopiti – NIKAD!

Iz danas objavljene mail prepiske:

“Nacrt Zakona i nadalje odstupa od ključnih postavki talijanskog zakonodavnog uzora – i nema nikakav poredbenopravni uzor koji je izdržao test vremena i sudskih provjera – ponovno stoga Nacrtom Zakona izmišljamo samo nama svojstven pravni put i upuštamo se u eksperimentiranje s nesagledivim štetnim posljedicama, a o kojem se pravna struka nije ozbiljno očitovala”, stoji u opaskama profesora Miladina u kojima se dodaje da se “Republika Hrvatska izlaže donošenjem ovog Zakona nesagledivim štetnim posljedicama u odnosu na vjerovnike kvalificiranog dužnika, ali i prema dioničarima kvalificiranog dužnika”.

Ramljak nakon toga maila pita: A što ćemo sada!? No nije bilo posebnih reakcija, niti se itko našao prozvan reagirati na te primjedbe.

La vita e bella!

Sve je ovo ništa u odnosu ako se pokaže da je bilo “privilegiranih” kod Agrokorovih plaćanja dobavljačima

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

nagodba će se sklopiti do 10.07. kako je i određeno zakonom. sad je to izvjesno više nego ranije obzirom na jučerašnju odluku US kojom je lex agrokor ocijenjen ustavnim.
sva ova piskaranja na indexu očito su instruirana od nekoga s ovog foruma, ali njihov utjecaj je beznačajan, sudbina malih dioničara todeksa ne zanima nikoga osim njih samih, čak ni oporbu u saboru.
ja sam u početku imao simpatije za male dioničare,ali nakon totalne destrukcije i anarhizma koji promoviraju zadnjih godinu dana i nakon što su zse pretvorili u taoce svojih špekulativnih ulaganja u gazdine dionice,jedino što me sada zanima je da se sklopi nagodba i da se gazdine “perjanice” delistiraju sa ZSE kako bi prestalo medijsko zagađivanje ZSE i ovog foruma!

New Report

Close