Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vecras slucaj Agrokor i najnovija dogadjanja u otvorenom.

Anonimno, 02.05.2018. u 18:18
Što je zatražio Visoki trgovački sud? Može li propasti Agrokorova nagodba? Je li bilo privilegiranih vjerovnika? Je li Uprava Agrokora radila netransparentno? Facebook pitanje: Hoće li Visoki trgovački sud srušiti nagodbu vjerovnika Agrokora? Urednik i voditelj: Mislav Togonal




https://novac.jutarnji.hr/incoming/sud-ukinuo-odluku-privremenog-vijeca-vjerovnika-o-angaziranju-savjetnika-na-racun-agrokora/7309642/

zahultava se, zahuktav

OSTAJE TUŽNA ČINJENICA, I GADLJIVA I SMRDLJIVA DO NEBA – GDJE JE HDZ, TU EJ KORUPCIJA.

nisu izdržali – dalićka i njeni pajdosi namirisali su lak plijen, i krenuili su u otimačinu. ako rokne nagodba, roknut će i dalićka. zaslužila j eto jer ovo je moglo biti jedan iskorak i u demokraciju i u gospodarstvu, a dobili smo još jednu kloaku u režiji hdza

Fajrunt!

Trgovački sud u Zagrebu – stečajna oglasna ploča
Oznaka spisa:
St-1138/2017
Naziv otpravka: Rješenje St-1138/2017-2425
Prebivalište stečajnog dužnika: Marijana Čavića 1, 10000, Zagreb
Naziv stečajnog dužnika: AGROKOR d.d.
OIB: 05937759187
Oglas se odnosi na: AGROKOR d.d. / ULOGA: Dužnik
OIB primatelja: 05937759187
Datum objave: 02.05.2018. 13:58:56
Dokument: Vaš link …

Dalićka je Pametno, a ne HDZ?
[/quote]
U redu je ovaj pravorjek,ali on ne utjece bitno na tijek postupka.
Dobro je da sud koristi svoje ovlasti i usmjerava tijek postupka.
Sada je jedino bitno da se ustroji stalno vjerovnicko vijece,a moze ga ustrojiti i sam sud
i da se objave izvjesca za 2017 godinu iz kojih ce se vidjeti da li su drustva solventna ili ne.
Bitno je da sudovi ubrzano donose odluke jer ce to ubrzati postupak.
[/quote]

Kakva ti je ovo promjena pjesme. Pa stalno si bio na strani nesolventnosti svih firmi ovdje.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bitno je da proces nagodbe traje što duže. Svakim danom i Plenković i Dalićka su bliže izlaznim vratima. Plenki seli u Brisel kad nakon idućih izbora HDZ ne bude samostalno imao većinu, a Dalićka će dobit nogom u guzicu. Tada slijedi vrhunac sudskih postupaka protiv Peruška i ekipe. Kazneni postupak će biti na vrhuncu otprilike baš nakon idućih parlamentarnih izbora.

A Peruško će samo ponavljati, nisam vidio ništa čudno niti neuobičajeno. Blokirat će mu se sva imovina pa da vidimo kud koji mili moji. On neka samo nastavi ovako kako je do sada radio, sudovi će imat pune ruke posla…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Bas me zanima sto se sad tamo kuha.
Sto se prica na sastancima.
Kako Plenki hebe mater svima sto su ga uvukli u drekec.
Opet ce bit ona fora kao s Oreskovicem da sto se drzava manje petlja TK bolje radi.
Drzava = najveci kocnicar i najvece sr.anje.
Nagodba postaje nebitna. Sad kad je izvjesno da ne ide kako su zamislili siri se optimizam.
Iskreno, nisam ocekivao ovo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Bas me zanima sto se sad tamo kuha.
Sto se prica na sastancima.
Kako Plenki hebe mater svima sto su ga uvukli u drekec.
Opet ce bit ona fora kao s Oreskovicem da sto se drzava manje petlja TK bolje radi.
Drzava = najveci kocnicar i najvece sr.anje.
Nagodba postaje nebitna. Sad kad je izvjesno da ne ide kako su zamislili siri se optimizam.
Iskreno, nisam ocekivao ovo.

Eto vidis, jeli optimizam vezan s opstankom dionicara Agrokora? Vidjet cemo nadam se uskoro.
Jos veci optimizam ce doc padom ulaganja u obveznice.

Sad ce uspjeli smo nije bilo histericnog stecaja. I to je to, sprijecen je histericni stecaj, sad se mozemo vratit na “Alvareza”

Jasno je zasto se izabiru papci i no name ljudi. To je ono ko kad otac kazi sinu da slaze: reci nisam kod kuce. Ma mali malo laze.


Mislim da grijesis. Ministarku već čeka zasluženo mjesto na dulje vremensko razdoblje gdje joj vjerojatno “pravna država” neće moći ništa, a Premijer će se vjerojatno okušati u moru EU birokracije, disciplini u kojoj je već i dosad ostvarivao zapažene rezultateu

Mislim da griješiš u svezi gospođe ministarke .Njen problem jest u tome da sa novi gubernator bira u srpnju malo nakon 10 srpnja….a stvari su izgleda krenule naopako..

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Agrokor: je li vrijeme za epilog u tri točke

Status Quo: Roll Over Lay Down

Što je najluđe od svega Todorić je vjerovatno u pravu u većini izjava na vlogovima i blogovima ..
Ne volim kada se to dogodi ali (pre)često uviđam da Tokijeve izjave imaju smisla ..Pogotovo u kontekstu današnjih događaja !
U timelineu “Agrokorove kalvarije” današnji dan je jedan od definitivno najzanimljivijih..

Agrokor: je li vrijeme za epilog u tri točke


Ovi su dosta krivih informacija puštali, a sve uz odobrenje Agrokora i objavom na agrokorovoj stranici.

Za podsjetiti se:

1. dionicari 10-12%
2. dionicari k.. od ovce
3. u 3…

Nesto moraju smisliti.
Nema vise vremena. Plenki mora sacuvati vlast.
Izmedju deset od Purka i 35 stvarnih % te Ramine nule koja ne hoda mislim da bi svi prihvatili nekih 20ak % ali da se krene dalje odmah.
Jer 35% nakon godina sudovanja je ok, ali prilike prolaze, i zivot.
Bull svjetski je sad i treba ga prenijeti ovdje. Za godinu dvije ko ziv ko mrtav.
A financijasima je sad isto imperativ da se naplate i izvade odavle sto prije, pa makar i s 25 ili 30% manje u odnosu na zamisljeno.
Zrelo je za pravu nagodbu.
A Plenki ako presjece stvar moze ispasti heroj i pomesti na izborima.
Tu se vodi kljucna prica. Kako to izvesti, a da pridobijes vecinu na svoju stranu, u okviru zakona, i pobrati politicke poene.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://vijesti.hrt.hr/441906/otvoreno-moze-li-propasti-agrokorova-nagodba

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Bitno je da proces nagodbe traje što duže. Svakim danom i Plenković i Dalićka su bliže izlaznim vratima. ……………

Plenković se iz petnih žila ovih 20ak dana bavi samo Dačićem, Šešeljom i Srbijom, tu i tamo Slovenijom u nadi da nitko neće primjetiti Agrokor, iseljavanje zemlje, pad standarda i opću apatiju.
Njegova SS opsesija ( Slovenija/Srbija), prema receptu, zavadi pa vladaj, sve teže mu prolazi, pola Slovonije mu se isesilo, pa nema raja da se rajca na ove SS plaćene igrokaze s Srbijom.
Niti će Plenković, ali niti Vučić prestati paliti raju međusobno dogovorenim problemima za javnost, sve dokle ima slušatelje istoga .
Iako se dobar dio Slavonije iselilo, opet će za HDZ glasti, a u inat Srbima, kao i Srbi za Vučića u inat Hravtima. Čak nikome ne smeta ni javna prozivka Engleza, institita za geopolitiku, s tvrdnjom o Hrvatima, kao zadnje inteligentnim narodom EUa.

Plenković je već nedvojbeno puta pokazao kako u obmanjivanju iskrivljene istine, Jugo metoda, igra do kraja, tako i čeka tko će prvi trepnuti od dionika Agrokora. Ukoliko svi dionici ostanu čvrsti do kraja, Plenković će naravno okriviti Dalić i nastaviti SS obanjivanje domaće javnosti.

Iako smo iz istoga sela, Peruško i ja, a vjerujem da iole bitnu osobu na ovom području poznajem, ali za njega, do Agrokora, nikada čuo. Fabris Peruško, čisti Istrijan, ali pojma o čovjeku nemam, o djelima još manje.

New Report

Close