ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako su mogli imati poslovne prihode u Q1 od 918 mil. kn, u Q2 1.287 mil. kn, u Q3 2.505 mil. kn i da im kumulativ sada bude 3.792 mil. kn? Kumulativ bi onda trebao biti 4.710 mil. kn. Nešto im nije u redu.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Izgleda mi da se od prikazanog treba odbiti Q1 tj. prihodi za tromjesečje bi im trebali biti 1.587.237.497 kn, a rashodi 1.264.222.261 kn.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Lanjski prihodi su korektno iskazani. Za ovogodišnje ne znam.

A možda su se i oni počeli baviti “kuhanjem”? 😀

Izvješće već odrađeno??
Sad će garant opet ispod 440.
Još ako krene opet ovo s raspuštanjem vlade, bit će svega.


Izgleda mi da se od prikazanog treba odbiti Q1 tj. prihodi za tromjesečje bi im trebali biti 1.587.237.497 kn, a rashodi 1.264.222.261 kn.

Definitivno nesto ne stima u zbrajanju

Ignore : renči

http://www.seebiz.eu/maistra-i-croatia-osiguranje-najveci-generatori-rasta-prihoda-adrisa/ar-164719/
“Adris je krajnje usredotočen na svoje poslovanje. Stalno investiramo, jačamo svoju konkurentnost, stvarajući tako nova radna mjesta, vrijednost svojim zaposlenicima, dioničarima i zajednici. Rezultati koje ostvarujemo najbolja su potvrda dugoročne održivosti Adrisa”, poručio je u izvješću predsjednik Uprave Adris grupe Ante Vlahović.

Još da se ostvari i ove godine rast dionice od 20% kako je bilo i prijašnjih godina što je pisalo u
izvješćima/pisanjima po člancima iz adrisa.


Još da se ostvari i ove godine rast dionice od 20% kako je bilo i prijašnjih godina što je pisalo u
izvješćima/pisanjima po člancima iz adrisa.

To su mogli prodavati prije saznanja o ovim “aktivnostima” s Agrokorom.
Ovako je i 0% rasta dobra.

Vidim upravo stiglo novo, ispravljeni Q3


Izgleda mi da se od prikazanog treba odbiti Q1 tj. prihodi za tromjesečje bi im trebali biti 1.587.237.497 kn, a rashodi 1.264.222.261 kn.

bravooo! Old_Gunner jedini čita izvješće, upravo došlo ispravljeno! kumulativ bio ok, kvartal je ispravljen
još jednom kapa dolje


Izgleda mi da se od prikazanog treba odbiti Q1 tj. prihodi za tromjesečje bi im trebali biti 1.587.237.497 kn, a rashodi 1.264.222.261 kn.

odličan, sjedni *****

Da li su to oni ipak otpisali pozajmicu agrokoru u reviziji?

Sdalmacija, 28.10.17.intervju-andrej Grubišić
Agrokoru danas najviše treba postići nagodbu i osigurati novce za restrukturiranje maloprodaje,ako se ne misli odmah prodavati. Te novce će biti teško naći među postojećim vjerovnicima pa razumnim smatram da ga preuzme adris u sklopu konverzije svojih potraživanja u vlasničke udjele.
Nije pitanje hoće li Agrokor preživjeti nego tko će biti njegov novi vlasnik

New Report

Close