ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima, ima. Realno, jedna od rijetkih domaćih tvrtki koja posluje profitabilno, pa ti reci. Zapravo, prodaja BAT-u je bila u pravom trenutku, ne znam baš bi li uspjeli postići tu cijenu da su prodavali TDR kasnije… To je bio zadnji vlak. A odnos prema dioničarima – da je toliko "loš", bome, ne bih baš ulagala u njih. 😛

Bome, ima nas više zadovoljnih… dividenda uvijek sigurna 😉

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/480406/trazi-se-kupac-za-nesueni-luksuzni-hotel-na-zapadnoj-obali-sobe-nemaju-vrata-nedostaju-sanitarije-uticnice-rasvjetna-tijela-ali-za-marjan-svejedno-treba-izdv?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#link_time=1492089889

Adris?

Moglo bi to i transparentnije.

Što mislite oće li ADRIS preuzet neku od kompanija AGROKORA? Meni se čini LEDO kao dobra meta?!

adris/maistra
http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/za-koncesiju-maistra-izdvaja-8-6-milijuna-kuna-548895
nagodba vrsar/rh


Što mislite oće li ADRIS preuzet neku od kompanija AGROKORA? Meni se čini LEDO kao dobra meta?!

Ja mislim da su sanse vrlo male

Ignore : renči

Ja mislim da i nisu. Al morat ćemo dati vremenu i povjereniku da utvrdi najprije imovinu i dugove i slozi listu prioriteta naplate.

Ledo se ne uklapa u Adrisovu filozofiju ulaganja po meni.

Ignore : renči

A sto se uklapa?

Po meni ako je rijec o proizvodnji onda moze bit zanimljivo sve sta moze imat komparativne prednosti u kvaliteti u odnosu na najbolje proizvodjace takvih proizvoda ( Uglavnom je rijec o prednosti u kvaliteti izvora primarne sirovine za takve proizvode i njihove dostupnosti).

Ignore : renči

😀 … pa po tome to može biti i proizvodnja čačkalica. Njih ionako uvozimo uglavnom iz Italije, a imamo sve komparativne prednosti i izvor primarne sirovine.

Zna se sto Agrokor odnosno ovisna društva proizvode. Nema tu puno filozofije.

Oni neće ništa kupovati, osim ako neće biti primorani kupovati. I to je to.


😀 … pa po tome to može biti i proizvodnja čačkalica. Njih ionako uvozimo uglavnom iz Italije, a imamo sve komparativne prednosti i izvor primarne sirovine.

Zna se sto Agrokor odnosno ovisna društva proizvode. Nema tu puno filozofije.

Oni neće ništa kupovati, osim ako neće biti primorani kupovati. I to je to.

Jel koja je razlika sirovine te cackalice u italiji i ovdje da bi nasa imala komparativne prednosti.

Ignore : renči

New Report

Close