ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim na p seriji smo krenuli za ozbiljno…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

nema više ADRSa za džabalesku…

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/otkrivamo-tedeschi-gradi-poslovni-neboder-u-centru-zagreba-ovo-je-lokacija-u-vukovarskoj-na-kojoj-bi-uskoro-trebao-niknuti-novi-toranj-u-metropoli/5519159/
Iz Adris grupe još nisu potvrdili po kojem će modelu nekretninu ustupiti Atlanticu

inače navodi se plan gospodarenja nekretninama i potvrda dovođenja elitne marke hotela za prostor CO
na trgu/praške ulice.Sve to ide presporo a investicijska javnost za Adris nema nikakvih transparentnih
saznanja iz samog Rovinja nego informacije dolaze iz sporednih članaka kao što je ovaj

Čini se da se i na p i na r uzima zalet. Put se pročistio…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

I P i R su bure baruta ,sad je stanka da se vidi oće li koji veliki na ask se postavit ako ne onda je vatromet!

Još kad dođe FI za 2016 god. moglo bi bit vatrometa.. P-A serija mi je velika uzdanica u iduće 3 godine..


Još kad dođe FI za 2016 god. moglo bi bit vatrometa.. P-A serija mi je velika uzdanica u iduće 3 godine..

Koliku dobit očekujete u izvješću za 2016 god.?

izmedu 24-26 kuna po dionici.

@Rudar47 dakle cisto da bude svima jasno, u Q4 ocekujete 150 milijuna kuna neto gubitka?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Bilo bi vrijeme da Adris/AV konačno da neku oštriju izjavu kao što je npr. dao HT kupivši CT i da ide dalje u
akvizicije u srbiju i Makedoniju pa nek se zna.
Adrisu su oroćenja u banci vjerojatno istekla a nova oroćenja su mizerna.



@Rudar47
dakle cisto da bude svima jasno, u Q4 ocekujete 150 milijuna kuna neto gubitka?

Ako bi gatali glede gubitka ADRS-a u 4Q sigurno je da će samo MAISTRA imati gubitak. Ali to ipak neće biti kao prošle godine kada je gubitak hoteljera iznosio 138 milijuna kuna. Ostale sastavnice,CROMARIS i CROS će imati dobit višu nego prošle godine , a poglavito se to odnosi na CROS, što bi značilo, ako se moje prognoze ostvare, da bi gubitak u 4Q bio osjetno manji od 150 mil.kuna.




@Rudar47
dakle cisto da bude svima jasno, u Q4 ocekujete 150 milijuna kuna neto gubitka?

Ako bi gatali glede gubitka ADRS-a u 4Q sigurno je da će samo MAISTRA imati gubitak. Ali to ipak neće biti kao prošle godine kada je gubitak hoteljera iznosio 138 milijuna kuna. Ostale sastavnice,CROMARIS i CROS će imati dobit višu nego prošle godine , a poglavito se to odnosi na CROS, što bi značilo, ako se moje prognoze ostvare, da bi gubitak u 4Q bio osjetno manji od 150 mil.kuna.
[/quote]

Slazem se, predvidjam neto gubitak u zadnjem kvartalu oko 80 milijuna kuna.

Cromaris – cca 4 milijuna kuna dobiti
CROS – cca 40 milijuna kuna dobiti (ADRS-ov udio je 62%)
MAIS – cca 120 milijuna kuna gubitka (ADRS-ov udio 89%)

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close