ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cim se na blogu spomene neka dionica u pozitivnom kontekstu cijena raste…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

na što točno ciljaš?

Pa ne zna se baš da li raste ili netko stalno iskrcava čim malo poraste.
Najprije netko lupa po asku s 460, a onda netko po bidu s 450?

adris/co/savare
kako će se poslije ovoga razvijati ambicije adrisa da preuzme sava re bilo bi zanimljivo čuti komentar iz adrisa/croosiguranja/novi direktor Vanđelić

Od četiri društva ‘isklesali’ jedno novo, Sava osiguranje


adris/co/savare
kako će se poslije ovoga razvijati ambicije adrisa da preuzme sava re bilo bi zanimljivo čuti komentar iz adrisa/croosiguranja/novi direktor Vanđelić

Od četiri društva ‘isklesali’ jedno novo, Sava osiguranje


Velebiti su mali i nebitni, Maribor je daleko veći. A ako/kada Adris ovo preuzme biti će mu samo plus jer dobivaju veći i konsolidirani udio na tržištu.
Nekako mi ovih 6 milijuna eura uštede zvuči puno s obzirom na 30 milijuna dobiti Save, ali ako je to stvarno moguće odlična stvar.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

S hotelom Park završavaju investicije u Rovinju 2017.
Adris/maistra

Maistra je, u usporedbi s istim prošlogodišnjim razdobljem, ostvarila dva posto više noćenja gostiju, uz povećanje prosječne cijene noćenja od šest posto, što je dovelo do rasta poslovnih prihoda od devet posto. EBITDA (dobit prije poreza, kamata i amortizacije) iznosi 413 milijuna kuna i 14 posto je veća od prošlogodišnje. EBIT (dobit prije poreza i kamata) bilježi rast od 19 posto i iznosi 314 milijuna kuna. I ove godine turistički dio Grupe investirao je u obnovu i povećanje kvalitete postojećih proizvoda. Tako je u kolovozu 2016. godine otvoren hotel Amarin, vrijedan 300 milijuna kuna, što je najveća ovogodišnja investicija u istarskom turizmu. Hotel raspolaže s 280 smještajnih jedinica kapaciteta gotovo 1.000 gostiju. Također, u tijeku su pripreme za izgradnju novog hotela Park, ključnog proizvoda u procesu zaokruživanja vrhunske hotelske ponude u Rovinju. Završene su i investicije u kampove, vrijedne gotovo 90 milijuna kuna. Najvećim dijelom investicije obuhvaćaju ulaganje u prateću infrastrukturu te podizanje kvalitete zajedničkih sadržaja kampova. Ukupna ulaganja u 2016. godini iznose više od 400 milijuna kuna, a trenutni booking potvrđuje pozitivne trendove rasta prihoda ponajprije zbog rasta prosječne cijene.



adris/co/savare
kako će se poslije ovoga razvijati ambicije adrisa da preuzme sava re bilo bi zanimljivo čuti komentar iz adrisa/croosiguranja/novi direktor Vanđelić

Od četiri društva ‘isklesali’ jedno novo, Sava osiguranje


Velebiti su mali i nebitni, Maribor je daleko veći. A ako/kada Adris ovo preuzme biti će mu samo plus jer dobivaju veći i konsolidirani udio na tržištu.
Nekako mi ovih 6 milijuna eura uštede zvuči puno s obzirom na 30 milijuna dobiti Save, ali ako je to stvarno moguće odlična stvar.
[/quote]
Pa jasno je da to sve odgovara Adrisu ako uspije u akviziciji samo koliko to sve poskupljuje investiciju.Po meni to postaje sve teži posao.

Baš si mislim kak je R zamrla kad netko lupi po asku 100 komada.

Lijepo nam je jučer “Trump” omogućio jeftini dokup.
Da se barem i danas nastavi “sniženje”!

A i Amerika i Europa završili na kraju u plusu, a mi još ostali u minusu?

Jel neko zna ko to kupuje na blok??

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Evo nam priopajanje Tvornice duhana Zagreb:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=74983

Sad ne znam smijem li iznositi financijske podatke TDZ-a , recimo npr o kratkotrajnoj imovini , kada bi recimo ona bila preko 1 milijardu kuna ( a to je ona imovina koja je namjenjena za prodaju u roku od godinu dana ), možda bi se dalo tu nagađati svašta, a možda i ništa…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo nam priopajanje Tvornice duhana Zagreb:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=74983

Sad ne znam smijem li iznositi financijske podatke TDZ-a , recimo npr o kratkotrajnoj imovini , kada bi recimo ona bila preko 1 milijardu kuna ( a to je ona imovina koja je namjenjena za prodaju u roku od godinu dana ), možda bi se dalo tu nagađati svašta, a možda i ništa…

lp


koliko bi to bilo po dijonici dividenda?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close