ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moze li netko vidit ima li promjena unutar prvih 10?Hvala

***ima, 6. dioničar više nije 6. nego 7. i dalje rasprodaje

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Eto ti izvještaja, cijena opet ista kao i prije njega?!

Da, a prošao je već jedan čitav dan! Ako cijena ne skoči 20% do sutra u dva, izlazim, iako sam dugoročni ulagač u Adris,tu sam od prošlog tjedna!!!

@leb 😀😀😀

Bili ste se čudili onome koji je već ranije bio prodao na 460 kn.

Ako nekoga zanima novi book value sa 30.09.2016. je 544,26 kn…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ne znam što hoće ovaj s TOP-a 6, gdje vidi toliko bolju priliku od ove?
Ali ako tolio hoće van, neka spusti naloge bliže 400 pa da se malo pogostimo, onda će vjerujem izletit expresno!

Iskreno se nadam da ne investiras na zse osnovu TA. Ako da, nema ti spasa od jos jednog bankrota

Ne kužim ove na mojedionice, tamo je ADRS u minusu? Od kuda oni vade te podatke? A taman uplatio pretplatu…

Vjerovatno ste gledali aktualno.To su podaci za zadnja 4 kvartala.4 kvartal 2015 su imali veliki minus pogledajte u izvješću i zašto. Kad otvorite dionicu imate i podatke za dobit tamo možete pogledat kumulativnu,i za kvartale…


Ne kužim ove na mojedionice, tamo je ADRS u minusu? Od kuda oni vade te podatke? A taman uplatio pretplatu…

Sta ce ti pretplata? Jedino ako mislis trejadat.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Neće mi biti teško još jednom ponoviti – TA nema nikakvog, ali doslovno nikakvog utjecaja na bilo koju dionicu na ZSE. Prometi su daleko premali, premalo je sudionika.koji trguju, sve je premalo i jednostavno nema temelja za TA.
Nekada tehničari nešto i pogode pa misle da to ima veze s TA. I onaj tko odlučuje temeljem bacanja novčića će isto tako nekada pogoditi.

adris/cromaris
http://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/cromaris-planiraju-se-investicije-od-350-milijuna-kuna/
Cromaris će do kraja godine staviti u funkciju dva nova uzgajališta ribe ukupnoga kapaciteta 1400 tona. Riječ je o uzgajalištima na području Zadra u blizini već postojećih, a investicija je veća od 20 milijuna kuna.
Direktor Cromarisa Goran Markulin kaže da su nova uzgajališta već dijelom u funkciji, a da će sljedeće godine zahvaljujući njima povećati proizvodnju na devet tisuća tona orade i brancina, čime će se znatno primaknuti cilju postavljenom prije nekoliko godina da proizvodnja dosegne kapacitet od deset tisuća tona. Prema nekim najavama iz te kompanije, cilj bi mogao biti ostvaren 2018., a investicije koje se planiraju u nova uzgajališta, tehničko unapređenje u preradi, stavljanje mrjestilišta u puni pogon i marketinške aktivnosti vrijedit će oko 350 milijuna kuna. Cromaris je dosad investirao u proizvodnju više od 650 milijuna kuna.

New Report

Close