ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spekulacije o povlacenju krenule su odmah poslje skupstine u 6mj na kojoj je AV rekao kako ‘sada nakon prodaje TDRa i razvoja CROMARISa po prvi put misli da je ADRS u stanju rasti i bez njega na celu kompanije’. Napomena: Ovo nije od rijeci do rijeci tocan citat

Mislim da stvarno nema smisla nagadati o takvih stvarima samo na temelju rekla-kazala informacija

...

Nije samo na račun toga, a niti je on to izgovorio slučajno. Međutim ovo nije mjesto za detalje ovakve prirode.

Osim što mi je admin obrisao post. Što ne razumijem zašto. I dalje ostaje otvoreno pitanje vezano za upravljanje. S obzirom da je upravljanje ADRIS-om jako obilježeno upravo stilom, promišljanjem i vodstvom trenutnog prvog čovjeka takva promjena bi se mogla i značajno odraziti na poslovanje. Imamo bezbroj takvih primjera. Svaka “misterija” zapravo negativno utječe na dionicu bez obzira na odlične rezultate. Skrivanje takve odluke nije korektno prema dioničarima tj. takve špekulacije bi bilo boje demantirati ukoliko nisu točne.


Nije samo na račun toga, a niti je on to izgovorio slučajno. Međutim ovo nije mjesto za detalje ovakve prirode.

Ideje naše benzin Vaš!

Budući da preko 90% uvijek krivi upravo AV da je kočio rast ove tvrtke te da je s tolikim sredstvima na raspolaganju mogla puno brže rasti, onda bi ova moguća promjena (ne samo moguća ngo mora doći kroz određeno vrijeme naprosto zbog godina predsjednika uprave) trebala znači pozitivnu promjenu za ovu tvrtu.

Iako ja mislim da je sve dosad odrađeno čak i dobro!

Znači možemo očekivati još veći rast ovdje!

Novi hotel Park biti će najbolji proizvod u koji je Adris grupa dosad investirala

Novi hotel Park biti će najbolji proizvod u koji je Adris grupa dosad investirala

Najbolji hotel u ovom djelu Mediterana je u pripremi.

Park je moj!

Izgleda da je povlaštena serija opet u fokusu…kupovni nalozi rastu iz dana u dan…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


Izgleda da je povlaštena serija opet u fokusu…kupovni nalozi rastu iz dana u dan…

A kako i ne bi kad je toliko jeftinija od R-A.
Trenutno bi trebala skočiti barem na 500, a onda i još bliže R-A.
Preveliki je tu jaz, a R-A nije skupa već je ova jeftina!


Izgleda da je povlaštena serija opet u fokusu…kupovni nalozi rastu iz dana u dan…

Smijurija od burze…povlaštena se trži na cca 0,82 booka dok se DDJH sa negativnim bookom trži na 50,00 kn….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Izgleda da je povlaštena serija opet u fokusu…kupovni nalozi rastu iz dana u dan…

Smijurija od burze…povlaštena se trži na cca 0,82 booka dok se DDJH sa negativnim bookom trži na 50,00 kn….
[/quote]

jeste vidili koja je to parodija od DDJH.
a sve zbog pojedinca koji je iz tko zna kojeg razloga počeo kupovati i hvaliti na sva zvona.
Realno, to ne vrijedi ništa! (ne mislim na ADRS)

Još malo da Adris (pomoću RIVP-a) probije 1.900 bodova.
Što ćemo, srpljeni-spašeni.

Malo o osiguranju, nije od jučer ali zanimljivo

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close