ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inzinjer

pricekajmo prvo poziv na verbalno najavljenu jesensku izvanrednu skupstinu

...



@inzinjer

pricekajmo prvo poziv na verbalno najavljenu jesensku izvanrednu skupstinu

Kaže se strpljen spašen
Ja očekujem max 25 kn ( kao što je već netko napisao ne forumu )

Ja ne očekujem izvanrednu dividendu.

Kolega stock prodaj dionice pa ni nečeš dobiti izvanrednu divku


Kaže se strpljen spašen
Ja očekujem max 25 kn ( kao što je već netko napisao ne forumu )

Slazem se. tesko da ce se ponoviti 40kn od prosle godine, ali ni 15+25 ove godine nebi bilo uopce lose . Ne znam sto vise cekaju s tim pozivom prosle godine je objavljen pocetkom 8mj

...


Ne znam sto vise cekaju s tim pozivom prosle godine je objavljen pocetkom 8mj

A vama se nekud žuri…koliko vidim raste solidno i bez najave dividende…kao što sam već prije napisao povlaštena serija je trenutno 40% na diskontu u odnosu na redovnu..i to u situaciji kad bilanca grca od keša…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Nigdje mi se ne zuri no eventualna dividenda utjecat ce na moj cash flow i ubrzati/usporiti neke postojece planove. P dionica me ne zanima i nebi se slozio da je u diskontu. Postoji razlog zasto je premija na R tolika kolika je trenutno

...


Nigdje mi se ne zuri no eventualna dividenda utjecat ce na moj cash flow i ubrzati/usporiti neke postojece planove. P dionica me ne zanima i nebi se slozio da je u diskontu. Postoji razlog zasto je premija na R tolika kolika je trenutno

Svakako, postoji razlog, samo je pitanje da li je on opravdan u tolikom spreadu…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Je, opravdan je. Sve dok redovne imaju glasačka prava. To je i jedina razlika između dva roda dionica.

Ja ne glasam pa radije uzmem veću dividendu. 🙂


Ja ne glasam pa radije uzmem veću dividendu. 🙂

Eto. Za svakoga ponešto.

Zašto mislite da će dati veću dividendu ukoliko se povlači?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close