ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

400-500 mil kuna za hotel?, u Splitu?, ne čini ti se malo previše, ha?….adris ne raspolaže svojim novcem, oni su imperatori ko i stari rimljani, koga briga za lovu, pa to je običan tisak na papiru i tamo neke znamenke na žiro računu….

gore mi fali za 30-35% duga,a sa 15-20 miljona erla ce ga zavrsit. Ja mislim da nema bolje investicije u nekretninskom biznisu u Hrvatskoj od ove.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ Frankie: s obzirom da pratite, da li ste gledali možda koja je to kategorizacija, koliko soba i koliko to ispada troška/investicije? Ovo da su platili 30-35% potraživanja ste našli negdje ili pretpostavljate, s obzirom da su u priči bili KBZ, Agrokor i Sanja Palić malo je čudno da su prošli tako dobro?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

kad bi trebala biti izvanredna supština?

Ovdje je očito ”buy only” market.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

tik-tak, tik-tak, tik-tak…

Sudeci po ovome clanku http://www.poslovni.hr/hrvatska/na-splitskoj-zapadnoj-obali-niknut-ce-marriott-ili-hilton-317407

Adris je radnicka potrazivanja platio svega 35% stvarnog duga

HaoRen, 07.09.2016. u 11:27
Bivšim zaposlenicima isplaćeno je po 35 posto prvotno utvrđenog iznosa za plaće i otpremnine, ukupno 7,7 milijuna kuna. Time je Adria Resorts preuzeo njihovih 21,8 milijuna kuna tražbina, te ujedno stekao proporcionalno pravo aktivnog sudjelovanja u stečaju Adriatica.

...

@Valuevalk
nisam nasao nista vec pretpostavka jer isto radim i sam,ali s daleko manjim iznosima jer sam ja sitni kokošar,a evo se ispostavilo da sam u pravu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


tik-tak, tik-tak, tik-tak…

pulsirajući pozdravi iz Rovinja

Nisu isto prava odnosno potraživanja radnika i priča s Agrokorom, ako tako mislite računice su vam jako pogrešne

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ajme prometa danas. 21 M prije 10:30 na redovnoj.

Ekipa polako počinje uviđat veliki diskont na povlaštenoj dionici…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close