ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Adris grupa već je otkupila 60 soba hotela Marjan što je negdje 1/4 ukupnih kapaciteta. Planira zaposliti 150-200 djelatnika. Izvor: Slobodna Dalmacija, 05.09.2016.


Adris grupa već je otkupila 60 soba hotela Marjan što je negdje 1/4 ukupnih kapaciteta. Planira zaposliti 150-200 djelatnika. Izvor: Slobodna Dalmacija, 05.09.2016.

Ne nalazim na stranici, može link?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@WalueWalk
Vjerovatno tiskano izdanje Slobodne, al to je najbolja stvar koja se Splitu može dogodit..

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/adris-grupa-preuzima-propali-kerumov-hotelski-projekt-u-splitu/4668527/
Turistička kompanija Adria Resorts otkupila je potraživanja 72 radnika te preuzela 58 soba u prostoru koji je više od godine dana u stečaju

Službeno…
http://zse.hr/default.aspx?id=73899

Znaci sad je Kerum tj. Adriatic duzan jedan dio para Adrisu,a ovi su osigurani zaloznim pravom nad aneksom hotela Marjan tj gdje je prije bio parking.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie, ti kao vrsni poznavatelj nekretnina, a još si i iz tih krajeva, koliko je to dobro za Adris?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Odlično je ako se sve raščisti čim prije, pa da hotel otvore do sljedeće sezone (ako je moguće, a mislim da je).
Ako se s uloženim novcima cijela priča prolongira na još jednu-dvije-tri godine, e to nije dobro.

Ali nema straha za Adris.


Frankie, ti kao vrsni poznavatelj nekretnina, a još si i iz tih krajeva, koliko je to dobro za Adris?

lp

Sad moraju u ovrhu i kupit to sto je pod zalogom u ovrsnom postupku. Postupak moze trajat dugo,ali mislim da nisu dug puno platili.Vjerojatno 30-tak % od potrazivanja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Frankie, ti kao vrsni poznavatelj nekretnina, a još si i iz tih krajeva, koliko je to dobro za Adris?

lp

Sad moraju u ovrhu i kupit to sto je pod zalogom u ovrsnom postupku. Postupak moze trajat dugo,ali mislim da nisu dug puno platili.Vjerojatno 30-tak % od potrazivanja.
[/quote]

znači odlična investicija.. 🙂

pišem samo na dionicama koje držim..

Na splitskoj Zapadnoj obali niknut će Marriott ili Hilton


Osim rješavanja hotelskih akvizicija, Uprava Adrisa već je na u niskom startu za lobiranje kod buduće Vlade o preuzimanju udjela u lancu marina ACI, koji je Vlada Tihomira Oreškovića skinula s liste strateških kompanija. U poslovnim krugovima smatraju da je pitanje dana kad će država popustiti i prodati većinski paket privatnom investitoru, a Adris će novu Vladu pokušati uvjeriti da je znatno poželjniji kupac od, recimo, turske Dogus grupe. Ako im i ne upali uskoro nautički biznis, Adris će sa svojom Maistrom uskoro dosegnuti, a možda i premašiti, brojke glavnih takmaca na hrvatskom tržištu, Lukšića s oko 1,5 milijardi i Valamar Rivijere s 1,26 milijarde lanjskog prihoda.
Maistra je lani imala ukupan prihod od gotovo 900 milijuna kuna, a u ovoj godini planira rast prihoda, dijelom i zahvaljujući novim investicijama u Rovinju te dizanju prosječne cijene od šest posto. Uz već uloženih više od tri milijarde kuna u turistički biznis, u iduće tri godine Adris planira uložiti dodatnih 1,6 milijardi kuna.v


…znači odlična investicija.. 🙂

Pazi vako, Kerum je platija hotel Marjan 20 miljona eura i upuca u njega kako kazu jos 110. Potrazivanja ce se otkupit za nekih 30-35 i sa 15-20 zavrsit hotel da bude top topova. Tko misli da je to losa investicija neka nastavi ulagat u DIOKi,TNSA,VLDS,KSST,INGRU i slicno. Ja da imam para to bi uzeja ne bi se sekunde promislja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close