ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam imao slobodnog casha za ući ranije u ADRS-PA pa sam ušao na cca. 400 kuna i nije mi žao naravno.. Žao mi je jedino što nisam mogao ući oko 350 kn.. Dugoročno je ovo brutalna stvar i još ako se izlistaju u Londonu to će biti odlično..

A tko ce ti trgovati u Londonu? Mislim…. to ti je Patka Zlatka!

Jako dobro….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

***treba reći iskreno, ovome se nitko nije nadao…sad da vidimo koliko bude izvanredna dividenda

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



Nisam imao slobodnog casha za ući ranije u ADRS-PA pa sam ušao na cca. 400 kuna i nije mi žao naravno.. Žao mi je jedino što nisam mogao ući oko 350 kn.. Dugoročno je ovo brutalna stvar i još ako se izlistaju u Londonu to će biti odlično..

A tko ce ti trgovati u Londonu? Mislim…. to ti je Patka Zlatka!
[/quote]

Ma neće nitko, treba staviti tvoj Jadroplov na Londonsku burzu..
Što ti je, pa neće g. Vlahović dati po ovim cijenama Adris na burzu u London, rekao je ne jednom da su ove cijene potpuno nerealne. Ako ide u London a takva mogućnost je najavljena ide po realnim cijenama fahrudine.
Uostalom sama eventualna vijest o tome šalje dionicu odmah u blokadu.

Čekamo vijesti o eventualnoj izvanrednoj dividendi.
Živjeli!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovi od jednog kvartala skoro pa kupe pola HIMR 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の




Nisam imao slobodnog casha za ući ranije u ADRS-PA pa sam ušao na cca. 400 kuna i nije mi žao naravno.. Žao mi je jedino što nisam mogao ući oko 350 kn.. Dugoročno je ovo brutalna stvar i još ako se izlistaju u Londonu to će biti odlično..

A tko ce ti trgovati u Londonu? Mislim…. to ti je Patka Zlatka!
[/quote]

Ma neće nitko, treba staviti tvoj Jadroplov na Londonsku burzu..
Što ti je, pa neće g. Vlahović dati po ovim cijenama Adris na burzu u London, rekao je ne jednom da su ove cijene potpuno nerealne. Ako ide u London a takva mogućnost je najavljena ide po realnim cijenama fahrudine.
Uostalom sama eventualna vijest o tome šalje dionicu odmah u blokadu.

Čekamo vijesti o eventualnoj izvanrednoj dividendi.
Živjeli!

lp
[/quote]

A koje su to realne cijene?

Listanje u Londonu nema nikakvog smisla i to je samo bila Antina fora da smiri dioničare. Pa i HT je bio u Londonu. I INA pa tko je njome trgovao?

Jedino se trgovalo Plivom odnosno njezinim GDR-ovima jer je to bila kompanija bez većinskog vlasnika. Najveća u ovom dijelu Europe i sa značajnim izvozom i potencijalom širenja. Adris je lokalna kompanija koja nema niti ambicija, a niti resursa za neko značajnije vanregionalno širenje, a obzirom da posluje u tradicionalnim biznisima to ne bi imalo ni smisla. Osim mozda za diviziju ribe, al dalek, jako dalek put je do toga, ako se uspije u naumu.

Fenomenalno izvješće.
Adris se transformira na idealan način, i kao dionica je prerasla naše tržište na kojemu nije u mogućnosti iskoristiti sav svoj potencijal. Zbog toga se i planira izlazak na London.

Jesam li jedini koji je ocekivao ovakvo izvjesce? Od Cromarisa se ocekuju velike stvari, na skupstini je AV lijepo objasnio kakav potencijal vidi u Cromarisu i koliko ta tvrtka raste brze nego li su i oni sami ocekivali. Isto tako je bilo govora o konstantnom rastu cijena nocenja koje ostvaruje MAISTRa. Euro je imao utjecaja na 6mj, a vjeorjatno ce imati i mali utjecaj na cijelu sezonu, no iduce godine mozemo ocekivati jos bolje izvjesce.

Gdje nam je sada ivanoreskovic da nam objasni kako ADRS nista ne valja?

...

evo ivana:)

jeste vi svjesni koju ADRS lovu troši da bi imao na kraju godine max 300-350 mil kuna dobiti?, a TK je preko 6 milijardi kuna

ne govorim ja da je ovo loša kompanija, nego je užasno vođena….

I izvješće je ništa posebno,

U prvih šest mjeseci ove godine, neto dobit Adris grupe iznosi 151 milijun kuna,..

pozitivno sam iznenađen objavom za CROS, ali super bi bilo da nisu uljepšali RDG otpuštanjem bogus rezervacija za koje ne razumijem da ih uopće i imaju (ukupno miljardu kuna u jednom trenutku!) .

sad se nadam da će konačno krenuti i taj najavljeni investicijski ciklus koji se odgodio za više od godinu dana.

i osobno mislim da neće biti nikakva listanja nigdje vani.

u iščekivanju skupštine na jesen..

Najbolja dionica trenutno po odličnoj cijeni. Osobito ova p-a serija,
to je zaista solidna investicija uz minimalan rizik.
Poslovanje diverzificirano. Znaju što hoće, a mogu i znaju to napraviti.
Nezaobilazno je pitanje boljih dividendi, ali jasno je da je to pitanje vremena.
Da daju barem 50-ak kn po dionici kad već ne daju 100 ili 200 kn.

New Report

Close