ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

adris/maistra/popović
http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/split-ima-potencijal-da-postane-jadranska-barcelona-za-turiste/4555616/

JList,izvadak iz članka-Popović-maistra
U hotelu Park ćemo ići sami, na “landmark” osnovi, ali tu je pitanje akvizicije u Zagrebu i Splitu. Dakle, sve je moguće, sukladno modelu i konceptima koje ćemo razvijati za svaki pojedinačni projekt.

akvizicija u zagrebu?hm,hm

Pa sto bi mogli kupovati u Zg? HUPZ?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Da, najbolje bi se član uprave izražavao na ovakav način cimanjem u javnosti.

Bože me sačuvaj kakve sve gluposti nećete izmisliti iz ničega?!


..bilda se cijena zadnjih dana…nešto se tu događa?

..ili je jednostavno pratimo trendove na ZSE?!

Da, baš nakon ex-dividend daya su tek počeli rasti a prije toga ni zuc.
Sad su isplatili dividendu i skuplji su nego ikad, tko bi to ikad pomislio da je moguće.
A zasad nema nekih značajnijih vijesti, zapravo ne znam ni što očekivati od izvještaja nakon onog gubitka iz prva 3 mj.?!
Čudna dionica u svakom slučaju, kad se očekuje da raste onda neće, a kad nema nekog posebnog razloga onda pak raste!!??

Ima li kakvih novosti vezano za SavaRe, jučer je tamo bila dosta važna sjednica NO a ništa ne mogu pronaći?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Samo kratko da pozdravim sa juga dioničare upravo izašlo dobit 287 milijuna u kvartalu naprama 79 prošle godine.
Gledam sveobuhvatnu dobit razdoblja.
I dobit razdoblja 227 milijuna hrk naprama 130 milijuna prošle godine ( kvartal )
Živjeli !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ADRS-fin2016-1H-NotREV-K-HR.pdf

Hebote, ovaj Adris je tiskara love

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Da da, još malo i nitko se neće sjećati TDR-a, pogotovo ako se uspije priča sa Savom realizirati kako je zamišljeno.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Nisam imao slobodnog casha za ući ranije u ADRS-PA pa sam ušao na cca. 400 kuna i nije mi žao naravno.. Žao mi je jedino što nisam mogao ući oko 350 kn.. Dugoročno je ovo brutalna stvar i još ako se izlistaju u Londonu to će biti odlično..


Hebote, ovaj Adris je tiskara love

eto sad su kriticarima zacepili usta.. ocito jesti moramo, pusiti ne dakle riba za pljuge.. rast prihoda Cromarisa je unbelievable

New Report

Close