ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plavi01

da ali uzročno posljedično je isplaćena zbog prodaje TDR-a.
Žišku??

AV je svjestan da dioničari nisu zadovoljni sa ovako konzervativnom divkom a s druge strane se ekipa pokušava domoći kontrolnog paketa. U tom slučaju ne preostaje ništa drugo nego li je to bila extra divka prošle godine i poprilično sam siguran da će biti i ove godine isplaćena redovna plus dvadesetak kuna izvanredna iako nisam siguran da je i to garancija da se situacija ne zakompicira sa P.C.

Mislite da je PC odustao od svega? Nekako je mirno u zadnje vrijeme?!

Cak se ni po novinama nista ne spominje…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Hvala 🙂


Hvala 🙂

U svakom slučaju pričekaj izvješće .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Kad bi trebalo biti izvjesce?

Gledam zadnje tri godine izvješće je izlazilo najkasnije do 13.02. a ove godine nešto kasne…tko zna možda spremaju koji info uz izvješće!?

VIdim da je s pravom obrisan moj post gdje sam spomenuo ono zbog čega je pobrisan , ali vidim i da Adris opet raste, a što je .. ?
Ništa, možda tek tako ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Čini mi se da je malo prevelika ova razlika između PA i RA izdanja …200 kn?


Čini mi se da je malo prevelika ova razlika između PA i RA izdanja …200 kn?

Da, interesantno 🙂

Ovo je moguce samo kod nas… Ista firma, R serija +4%, P serija -1% :))
Pritom je spread (a time i mcap) nevjerojatnih 55%. Mislim da to mora biti neki rekord u povijesti svih burzi u svim galaksijama ikad. Netko bi cak mogao i doktorirati na temi “Efikasnost i racionalnost hrvatskog tržišta kapitala”.

ne znam cemu cudenje jos jesenas smo tu na temi elaborirali zasto R raste a P pada..cista ponuda i potraznja gradena na spekulaciji o preuzimanju. Neki i daje vjeruju da bi kod potencijalnog preuzimanja i P dionicari proditirali no vecina na burzi ocito ne misli tako. uz to supply na Ru je jako ogranicen i nije cudo da raste

...

New Report

Close