ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …
Od 1:20-1:25 o privatizaciji u turizmu.
Upravo poslusao. Optimistican sam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

tak je a nečeju se prodati.nije štel ni Mercator pa je ipak Agrokorov
no slovenci sada imaju tri osigur.tvrtke a sve tri ne možemo kupiti pa bu ju opet ostali konkurencija a vjerujem da adris za konkurenciju ima odgovor

Ivan1902
tak je

VedroNebo
a kaj su brbljali,ukratko, i čemu to na stranici adrisa

Zapravo slucajno sam stavio na stranice Adrisa umjesto na HIMR. A mozda na kraju i bude imalo veze. Pricao je o trenutnim i potencijalnim natjecajima. Ima audio zapis na stranicama Vlade.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

sve rokaj (okaj)
pa ko bi sve čital i slušal

sad ce vlada pokrenut gospodarstvo I burzu, a zubic vila ce ostavit lovu ispod jastuka

Zar kupci ne vide da treba preći na kotu 350,00

neće uvijek biti ovako.

Danas prosao ispred nove zgrade u jagicevoj, benzinska ispred a iza muzej, hoce u prizemlju biti sta za javnost ili sve samo za sluzbu?


Danas prosao ispred nove zgrade u jagicevoj, benzinska ispred a iza muzej, hoce u prizemlju biti sta za javnost ili sve samo za sluzbu?

To ce biti muzej? Čega?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Danas prosao ispred nove zgrade u jagicevoj, benzinska ispred a iza muzej, hoce u prizemlju biti sta za javnost ili sve samo za sluzbu?

To ce biti muzej? Čega?
[/quote]

Hrvatski povijesni muzej, investicija od 260 milijuna kn.

da li se netko sjeća da li je na dividendu u 10 mj. plaćen porez? i ako je kako dobiti izvještaj o uplaćenom dohotku

New Report

Close