ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@plan_01 As je uvijek u rukavu, s tolikim kapitalom za investicije u rukama koji sada imaju (4 mlrd i 50 milijuna kuna). Usput, koji je to “plan A” koji je propao? To da ovdje nema dovoljno kupaca? Pa to je kontinuirano jedna od najtrgovanijih dionica.

Pa oni se ne znaju ponašati sa kapitalom, 100 puta dokazano….

Politika nas koči, to znamo, mislim da i nemamo baš nekih vrhunskih stručnjaka na glavnim pozicijama u drugim firmama, neki su ljudi samo ambicijozni pa su na pozicijama a nekuže posao.
Moramo radit punim plućima 365 dana da bi imali profit a ne radimo itd.

Kako to misliš? Gledala sam poslovne rezultate za prva tri kvartala ove godine i ne izgleda mi baš da ne znaju zaraditi pare, a bome ni uložiti. Uz ove investicije koje su najavili, zanima me samo što će biti sljedeća meta. Bit će ovo topla zima u Rovinju. 😀

Podatak kako je vrijednost dionice porasla za više od sto puta u zadnjih dvadesetak godina dovoljno govori sam za sebe… o prosječnom godišnjem prinosu na dionice od 28% da ne govorim…


Podatak kako je vrijednost dionice porasla za više od sto puta u zadnjih dvadesetak godina dovoljno govori sam za sebe… o prosječnom godišnjem prinosu na dionice od 28% da ne govorim…

A koliki je minus u zadnjih 10 god???

@pozitiva A sto si ti konkretno izgubio?

A što je zamrla tema najedanput. Nema novih informacija? Stagnacija na vidiku?


A što je zamrla tema najedanput. Nema novih informacija? Stagnacija na vidiku?

Pa sve je receno i sve se zna. Imaoci RA cekaju nastavak bitke za vlasnistvo i daljnji rast cijene dok vlasnici PA cekaju divkicu od 11 kn koju ce dobiti 2016.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



A što je zamrla tema najedanput. Nema novih informacija? Stagnacija na vidiku?

Pa sve je receno i sve se zna. Imaoci RA cekaju nastavak bitke za vlasnistvo i daljnji rast cijene dok vlasnici PA cekaju divkicu od 11 kn koju ce dobiti 2016.
[/quote]

jeste sigurni da je sve bas tako..jer ja bas i nisam..

Adris je učestvovao u dokapitalizaciji HPB pa se pitam a i Vas
sve ostale dali:http://www.poslovni.hr/hrvatska/hpb-hrvatska-posta-i-co-krecu-u-stratesko-povezivanje-282256
ovo strateško povezivanje ima kakve veze.Ako ima po meni se vuku dobri potezi.

Adris je dokapitalizirao HPB
a možda i ovo:http://www.poslovni.hr/hrvatska/predsjednik-uprave-hrvatskih-posta-iznenada-odlucio-napustiti-tvrtku-i-prijeci-kod-tedeschija-304110
ima kakve veze sa strateškim povezivanjem HPB_HP_CO

New Report

Close