ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo matematike bez uvida u knjigu dioničara:

09.06.2015 PBZ/CO posjeduje 135.000 komada

Od 09.06.2015 do 17.09.2015 je ukupno protrgovano 308.000 komada, što bi reklo da u teoriji, PBZ/CO je možda vani…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

PBZ/Co je imao rok do 02.09.2015 da izađe iz Adrisa, dakle on je vani već dosta vremena


Malo matematike bez uvida u knjigu dioničara:

09.06.2015 PBZ/CO posjeduje 135.000 komada

Od 09.06.2015 do 17.09.2015 je ukupno protrgovano 308.000 komada, što bi reklo da u teoriji, PBZ/CO je možda vani…

manit besmislenu teoriju i platit 122 kune.

Nije mi to toliko bitno da bi za to dao 100kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

100 kn + PDV. 😉
i to je gotovo uvijek prihvatljiv trošak, ako vas nešto muči.

pa što je to u odnosu na utrošeno vrijeme na praćenje, brokerske provizije, a pogotovo u odnosu na količinu izgubljenih živaca.


Adrs-P-A uistinu vrijedi ove novce pa i sa obzirom na Maistru Cros bar jos 300 kn vise nego sada sta je cijena ali preveliki FRee Flot omogucuje fondovima ogromne manipulacije jednostavno prevelika dionica za HR trziste kapitala u ponedjeljak ocekujem i veci pad od iznosa divke jer kad fondovi to pocnu otezati plus jos PBZ koji mora vanka drzim vam fige

pa prijavite Hanfi.

predlažem da tekst započnete ovako:

Poštovani, prijavio bi ogromnu manipulaciju fondova… doduše ne znam kojih, a ni kako, ali PRIJAVIO BI ! …

a ako se oni ne oglase, mora da su u talu s fondovima pa najbolje Uskoku …


Adrs-P-A uistinu vrijedi ove novce pa i sa obzirom na Maistru Cros bar jos 300 kn vise nego sada sta je cijena ali preveliki FRee Flot omogucuje fondovima ogromne manipulacije jednostavno prevelika dionica za HR trziste kapitala u ponedjeljak ocekujem i veci pad od iznosa divke jer kad fondovi to pocnu otezati plus jos PBZ koji mora vanka drzim vam fige

E to se zove dugoročno i pametno ulaganje, kad znaš da nešto vrijedi puno više nego mu je cijena na burzi ( i vrijedit će još više), ali se oko dionice privremeno vode razne igre!

To kupiš i miran si, za godinu, dvije, tri imaš puno više nego si uložio.

A ove “valovite” dionice, tu nikad nisi siguran što ćeš požeti!

Jel mi moze ko objasniti ovaj postupak ovdje na ovoj stranici
http://www.adris.hr/odnosi-s-javnoscu/odnosi-s-investitorima/dokumenti/obavijest-dionicarima-adris-grupe-o-uskladjenju-podataka-za-potrebe-isplate-dividende/

3. kopiju obje strane kartice osobnog tekućeg ili žiro-računa imatelja dionica ili kopiju Ugovora o otvaranju jednog od navedenih računa,

Zasto bi ja njima trebao slati obje strane kartice, zar im nije dosta samo ona prva strana, koga interesira uopce moj tajni broj s kojim placam preko interneta kad kupujem na stranim portalima (ona 3 broja), na drugoj strani nema stvarno nista zanimljivoga sto bi njih trebalo interesirati, dobe OIB, broj racuna, telefona i broj osobne, sta im jos vise treba, ovo mi se zapravo cini prilicno protuzakonito.

Rusitelj vlade ^_^.


Kakva lijepa rupa na bidu sve do 342.

kvart, normalno da je rupa na bidu i da se pojavila rano… samo bi to ljudima trebalo da zaborave na nalog i u ponedjeljak kupe po 380, recimo 😉


Jel mi moze ko objasniti ovaj postupak ovdje na ovoj stranici
http://www.adris.hr/odnosi-s-javnoscu/odnosi-s-investitorima/dokumenti/obavijest-dionicarima-adris-grupe-o-uskladjenju-podataka-za-potrebe-isplate-dividende/

3. kopiju obje strane kartice osobnog tekućeg ili žiro-računa imatelja dionica ili kopiju Ugovora o otvaranju jednog od navedenih računa,

Zasto bi ja njima trebao slati obje strane kartice, zar im nije dosta samo ona prva strana, koga interesira uopce moj tajni broj s kojim placam preko interneta kad kupujem na stranim portalima (ona 3 broja), na drugoj strani nema stvarno nista zanimljivoga sto bi njih trebalo interesirati, dobe OIB, broj racuna, telefona i broj osobne, sta im jos vise treba, ovo mi se zapravo cini prilicno protuzakonito.

Lijepo vam pise da posaljete kopiju kartice tekuceg ili ziro racuna…s tim sigurno ne kupujete preko interneta…ne kreditne kartice.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nije tocno, PBZ kartica tekuceg racuna ima CVV na sebi npr i moze se koristiti za kupnju online. kartica ziro racuna i debitnih racuna u PBZu takoder se mogu koristiti online. Je li kartica debitna ili kreditna nema nikakve veze s time moze li se koristiti online ili ne.

Mozete im poslati samo prednju stranu kartice i prednju stranu osobne zajedno s IBANom te vasim OIBom. TO sam ja poslao i dividenda mi je uredno sijela (ona redovna od 10kn).

...

Nemaju vas oni što tražiti kopiju stražnje strane kartice! Nedajte! Iako, ne bi im trebala ni prednja, al ajde, tamo piše broj računa, pa čisto da provjere…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close