ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HaoRen hvala Vam na dokumentu, nisam ovo prije vidio!

Gore u izračunu zbrojio sam ovih 121 300 dionica koje je Ante već kupio od trezora sa
1 960 800 dionica vidljivih na njegovom računu u SKDD-u.
Dobar Vam je izračun; Anti treba još cca 79 000 dionica nakon što kupi ovih preostalih 243 000 iz ugovora.
Sada je potpuno jasno zašto je i tko je htio da se poništi 146 249 dionica. Kako to nije prošlo na skupštini za očekivati je da gazda kupi ovaj ostatak putem burze.


HaoRen hvala Vam na dokumentu, nisam ovo prije vidio!

Gore u izračunu zbrojio sam ovih 121 300 dionica koje je Ante već kupio od trezora sa
1 960 800 dionica vidljivih na njegovom računu u SKDD-u.
Dobar Vam je izračun; Anti treba još cca 79 000 dionica nakon što kupi ovih preostalih 243 000 iz ugovora.
Sada je potpuno jasno zašto je i tko je htio da se poništi 146 249 dionica. Kako to nije prošlo na skupštini za očekivati je da gazda kupi ovaj ostatak putem burze.

to onda znači samo jedno – cijena ne smije gore, tj. poželjno je da cijena padne. tko je predložio poništavanje , a tko je bio suzdržan i protiv? ima li netko tko je bio tamo da nam kaže?

...povijest se ponavlja...

Šta ne smije gori. Ne smiju se sad prodavat dionice po ovim niskim cijenama. Neka ih ante kupuje po skupljoj cijeni ako želi 25 posto plus 1 dionica.

Poštovani kolege,
situacija na ovoj dionici je ravna agoniji. Danas je posljednji dan s pravom na dividendu od 10% cijene… Dugo dugo se nisam ovako razočarao na ZSE.
Ali zato će, ubjeđen sam, u ponedjeljak bez problema tresnuti o beton. I za više od 40 kn…
Samo moje mišljenje…


Poštovani kolege,
situacija na ovoj dionici je ravna agoniji. Danas je posljednji dan s pravom na dividendu od 10% cijene… Dugo dugo se nisam ovako razočarao na ZSE.
Ali zato će, ubjeđen sam, u ponedjeljak bez problema tresnuti o beton. I za više od 40 kn…
Samo moje mišljenje…

Ne budite pesimistični. Situacija uopće nije loša, ovo je čak i očekivano jer je veći pritisak na prodaju. No, i to će se promijeniti!

pa pritisak je cijeli ovaj tjedan! kome se to tako žuri da se mora/može odreći 10% divke u roku par dana!!?? čudno, vrlo čudno.

Kakva lijepa rupa na bidu sve do 342.

Ja sam imao namjeru poprilično ovdje uloziti, ali situacija je, pokazalo se, zaista izuzetno loša na cijelom trzistu, a i jaci potresi koji se opet uskoro očekuju vani zbog Kine samo je dodatno otezavaju.

Stvarno prava šteta…..ali tko će ovdje staviti veću količinu casha koji mozda neće moci izvuci van bar s pozitivnom nulom mjesecima, mozda i godinama.

Adrs-P-A uistinu vrijedi ove novce pa i sa obzirom na Maistru Cros bar jos 300 kn vise nego sada sta je cijena ali preveliki FRee Flot omogucuje fondovima ogromne manipulacije jednostavno prevelika dionica za HR trziste kapitala u ponedjeljak ocekujem i veci pad od iznosa divke jer kad fondovi to pocnu otezati plus jos PBZ koji mora vanka drzim vam fige

Pa PBZ na 3. mjestu je u zadnjih tjedan dana prodao cca 2k kom, a PBZ na 4. mjestu je kupio cca 20k kom… Ja bi prije zaključio da PBZ/CO još nije u potpunosti izašao, bez obzira što je netko prije rekao da isti više ne posjeduje dionice Adrisa-PA

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

koliko sam ja pratio ostalo mu je bilo cca 100k komada da je napravljena kakva veca transakcija uprava bi morala prijaviti stjecanje tolikog broja dionica to na stranicama ZSE nisam procitao


Pa PBZ na 3. mjestu je u zadnjih tjedan dana prodao cca 2k kom, a PBZ na 4. mjestu je kupio cca 20k kom… Ja bi prije zaključio da PBZ/CO još nije u potpunosti izašao, bez obzira što je netko prije rekao da isti više ne posjeduje dionice Adrisa-PA

taj “netko” je krivo informiran. kupnja CDa sa knjigom dioničara košta 100 HRK + PDV.

New Report

Close