ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moraš im slati….

Tako su mi neki rekli, ali pomutilo me ovo na njihovoj stranici

Poštovani dioničari Adris grupe,

od početka siječnja 2014. godine, temeljem Pravilnika o izmjenama i dopunama pravilnika o porezu na dohodak („Narodne novine“ 79/13), u primjeni je novi način prikupljanja podataka putem Obrasca JOPPD koji se podnosi, između ostalog, i za primitke od kapitala. Obrazac JOPPD podnosi isplatitelji primitaka, odnosno ADRIS GRUPA d.d., na dan isplate dividende.

Nastavno na obavijest Ministarstva Financija, Porezne Uprave – Središnji Ured, Klasa: 410-01/14-01/692, Ur. broj: 513-07-21-01/14-1, od 24. veljače 2014. g., pozivamo Vas da provjerite, odnosno eventualno izvršite promjenu podatka i usklađenje sa stvarnim stanjem, ukoliko Vam je adresa prebivališta, odnosno boravišta s obrasca PK – porezne kartice (adresa oporezivanja) različita od adrese evidentirane kod Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d., kako bi mogli ispravno podnijeti JOPPD obrazac, odnosno obračunati i isplatiti dividendu. Naglašavamo da bez ažuriranih podataka neće biti izvršena uplata dividende na Vaš račun. Ako ste u dvojbi oko toga što predstavlja Vašu adresu oporezivanja, molimo Vas da se obratite nadležnoj ispostavi Porezne uprave.”

Ispada kao da gledaju podatke iz SKDD-a, ali valjda se onda to odnosi samo na adresu. Hvala

Tako je. Adresa upisana u SKDD mora biti ista kao adresa koju ste prijavili u poreznu.

malo za osvježenje iako je od erstea
adris je sigurna banka i sigurna budučnost za ulaganje

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/394281/Analiticari-optimisticni-oko-dionice-Adrisa-ocekuju-njezin-rast-na-617-kuna.html

odlična vijest za dionicu (e)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

e ovaj put sam uvjeren u ispravnost njihovih tvrdnji!

ovdje brojke govore svoje. ako je ovo izneseno točno, ovdje slijedi tek pravo ludilo !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ima li netko podatak koliko je još otprilike ostalo dionica PBZ CO OMF-u?


Ima li netko podatak koliko je još otprilike ostalo dionica PBZ CO OMF-u?

Za našu ZSE puno (ali ako velikim kupcima paše cijena onda nikakav problem).


Ima li netko podatak koliko je još otprilike ostalo dionica PBZ CO OMF-u?

Koja je to šteta za fond da mora izlaziti na ovim razinama!

Da nije bilo toga, sad bi već P-A bila sigurno na 500 kn, a buduća vrijednost naših mirovina viša.

Koja je to šteta za fond da mora izlaziti na ovim razinama!

Da nije bilo toga, sad bi već P-A bila sigurno na 500 kn, a buduća vrijednost naših mirovina viša.
[/quote]

Da, to mi je parodija, gubitak čiste love. A baš me zanima gdje plasiraju te novce koje su dobili izlaskom iz Adrisa.
Neznam koliko im je još preostalo, ali mislim da im nije još puno,a tome se i nadam jer bi to napokon mogao biti okidač za uzlet cijene!

New Report

Close