ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nece se svaki dan micat gore po 5%…ljudi nije ovo kladionica nego ulaganje u buducnost. Znam da se svima zuri obogatit ali ne ide to preko noci. Dobra turisticka sezona je pred nama, CO se restrukturira, a i premije rastu, Cromaris krenuo zaradjivat…strpite se malo.
Ako vam ide presporo okusajte srecu na gradjevinarima i brodarima sa manjim dijelom novca.


Pa nece se svaki dan micat gore po 5%…ljudi nije ovo kladionica nego ulaganje u buducnost. Znam da se svima zuri obogatit ali ne ide to preko noci. Dobra turisticka sezona je pred nama, CO se restrukturira, a i premije rastu, Cromaris krenuo zaradjivat…strpite se malo.
Ako vam ide presporo okusajte srecu na gradjevinarima i brodarima sa manjim dijelom novca.

Točno tako. Ovo je za strpljive ali sa sigurnim prinosom, kao banka u najboljim danima. Što se Adrisa tiče, situacija se popravlja svakim danom, uvjeren sam u
pozitivna kretanja kod COS, o Maistri i Cromarisu nije potrebno ni govorit!

Evo barem se forum probudio [emo_namigusa][emo_namigusa][emo_namigusa][emo_namigusa]

ima nekih novosti ovdje?

Ima, veeeliko čišćenje

Šta je sad ovo?

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

A ja već mislio da su ljudi zaboravili na ADRIS

Nekakva čudna igra, prvo metla po bidu do 400 pa metla po asku di 409,

Čini mi se kao da se nešto pojavilo na obzoru da poplaši ove koji hoće ispod 400 i onda je nestalo… dobro je, ima se municije još [emo_smijesak]

Što je s porezom na dividendu. Koliki je?

12% + na to prirez % koji ovisi o prebivalištu


12% + na to prirez % koji ovisi o prebivalištu

I na to ode preko 5 kn!

Sad više nije neoporeziva ni 1 kn, tj više nema porezne olakšice.

New Report

Close