ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prenosim post s foruma mojnovac:

Danas u Glasu Istre, tiskano izdanje, članak o Adrisu.
Kaže Ante da prestaje razdoblje stabilne dividende i započinje razdoblje aktivne dividende. Kaže da je došlo vrijeme da dioničari uživaju u plodovima svog uloga.
Ove godine slijedi izvanredna dividenda, ne kaže koliko.
Iduće godine 12,00 Kn, 2017-te 14,00 Kn a 2018-te 15,00 Kn. Ulaganja u turizam, CO, Cromaris itd, milijarde…

Ima li netko jucerasnji glas istre da ovo provijeri, i eventualno skenira clanak?

...

a velikog povećanja…pa to je u postotku na cijenu dionice u biti cve manje i manje!

Pa sve to pise u prospektu koji su izdali prekjucer.
Meni je zanimljivo da ce do 2017. god na ulaganje u osiguranje otici jednako love kao na turizam i marikulturu zajedno, a svi znamo koliko love ce ulozit u turizam 🙂

Ne, ali u Glasu Istre kaže da prestaje razdoblje stabilne dividende i započinje razdoblje aktivne dividende. Kaže da je došlo vrijeme da dioničari uživaju u plodovima svog uloga.
Ove godine slijedi izvanredna dividenda, ne kaže koliko.
Iduće godine 12,00 Kn, 2017-te 14,00 Kn a 2018-te 15,00 Kn. Ulaganja u turizam, CO, Cromaris itd,

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Treba li ADRSu dostaviti podatke o tekucem racunu za isplatu dividende, ili ce to ici reko SKDDa?

...

Ja sam davno Adrisu dostavio podatke (osobna ,tekuci).

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Evo jedan zanimljiv info na jučerašnji dan PBZ Mirovinac ima još 108 440 dionica.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

ima kakav link na navedeni prospekt?

http://www.adris.hr/file/428/

@ invest

Pa zar nije to odlicno?
Dividenda sve veca, a u postotku cijene dionice sve manja! Odlicno!

ode adrs-p-a na 450-500

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Izvanredna dividenda 40 kn per šer

Mario, izvini. [emo_smijeh]

New Report

Close