ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dečki nema na čemu 🙂

Kad sam ja to govorio mene su brisali!!![emo_smijeh]

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

@ HaoRen

napisali suapproximately 🙂

Ako sam dobro shvatio (nevezano za tvoje pitanje) morat ce dati Adrisu jos 50 mil ako zatvore tvornicu prije isteka roka od 5 god.


Kaze BAT u svom priopcenju

The transaction represents a multiple of approximately 12.5 times (based on TDR’s financial year ending
31 December 2014 EBITDA of approximately €44 million).

Nije li 12.5*44 = 550 a ne 505?

http://66.8.16.130/SENS_20150601_S358325.pdf

50 rezervirano ako zatvore prije.

a sad jedno glupo pitanje zašto ostali mirovinski fondovi nisu pokupovali od pbz CO mirovinca ako su ovi već morali prodavat [emo_smijeh]


Bravo, Bravo Bravo!!

Kao u neka druga vremena:

S E N Z A C I J A

505 milijuna EUR ako zbrojimo R i P daje 236 kuna po dionici !
A gdej su još MAista,Cromaris i Croatiaosiguranje.

Još i dividenda 10 kuna, povećanje dividende nakon dugog niza godina !

lp

… a osim toga ima i nešto novca na računu? 😉

Nema tu spuštanja, brzo će to odletiti. Čekaj samo da se pročitaju sve obavjesti iz BAT-a i Adrisa

to je to…žao mi realizirati sada ovoliko veliki plus s prodajom, jer smatram da ovo vrijedi puno puno vise…

Jako dobra cijena.
Svaka cast.
Sad je jedino pitanje sto ce sa tom lovom napraviti a da dionicari vide povrat.
Ovih 10 kuna je nista.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolko ova dijonica sad vrijedi?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Čeka se još izvanredna dividenda..zao je danas povlaštena u fokusu..

Adris se sve više i više dokazuje i potvrđuje kao kompanija kojoj treba vjerovati i postaje fond/banka gdje se mirno ulaže i postaje sve ljepša priča.
Prije par dana sam napisao da vjerujem da ovu dionicu više ništa ne može zadržati da krene prema 700 kn gdje je bila 2007,g. i da vjerujem u povećanje
dividende što je sada 10 kn.Špara se i pametno investira a vjerujem da će biti
i dalje sposobnosti ove uprave u širenju osiguranja,turizma(ACI,Kupari,Maestrali) što je puno bolje od same dividende a možda će biti i izvanredne dividende za prodaju TDR.Kreće i ESOP i kompanija će ostati u hrvatskim rukama.

Odlična cijena za Adris. Ovi iz BAT-a nisu baš svoji ako daju toliko para za opadajući biznis. Mogli su proći puno povoljnije.


Čeka se još izvanredna dividenda..zao je danas povlaštena u fokusu..

Od kuda vam to kolega ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close