ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda su glasine o izdašnim ponudama istinite ali nemojte zaboraviti da prodaju mora potvrditi Skupština a tamo je pak sve moguće budući da će veliki broj glasova imati zaposlenici koji imaju dosta dionica te kojima će i Vlahović prepustiti svoje glasove.
Od njih ne očekujem isto razmišljanje kakvo imamo mi kao investitori u vrijednosne papire.

Istina, ali nema razlike između BAT-a i JTI-a što se zadržavanja proizvodnje tiče tako da se može pretpostaviti da će biti izabrana BAT-ova ponuda.

svi pjevate borbene u superlativima…. nemre bas tak dobro zavrsit

pepe7


možda su glasine o izdašnim ponudama istinite ali nemojte zaboraviti da prodaju mora potvrditi Skupština a tamo je pak sve moguće budući da će veliki broj glasova imati zaposlenici koji imaju dosta dionica te kojima će i Vlahović prepustiti svoje glasove.
Od njih ne očekujem isto razmišljanje kakvo imamo mi kao investitori u vrijednosne papire.

Zaposlenici ce glasati kako Ante kaze. I tko ti je rekao da on nece glasati? Glasat ce njegov opunomocenik kao i na posljednjoj skupstini…tako da ne vjeruj svemu sto se pise. Bolje prisustvuj. Nisi valjda stvarno pomislio da Ante nece glasati?

Ante ima prvu i zadnju..sve ostalo je kazaliste

Vjeruj mi da svi gledaju iskljucivo ko investitori a zaposlenici koji imaju dionice vecinom su otisli u lagodan zivot
Ovi sad rade u prosjeku 15 godina i oni nisu dobili nista na zalost
Samo Cerin je davao dionice.. Vlahovic ne

Pa zbog glasanja izgleda bolje ide ra nego pa.


U pravnoj drzavi netko bi istrazio jesu li osobe koje su kupovale na "pbz rasprodaji" povezani s osobama koje rade u PBZ mirovinskom fondu. Svima je bilo jasno da to sto rade je van pameti, lako je moguce da je fond prodavao a privatne osobe kuovale, sve na stetu clanova fonda. HANFA bi ovakve slucajeve morala istraziit.

PBZ/CO produžen rok za prodaju Adrisa

zar je moguće da još uvijek ima vas neiformiranih bukača koji tako sa glavom u pijesku širite bedaste dezinformacije ? Informirat se malo prije tipkanja blesastih postova.

Mogli su prodati Adrisu sve, a ne bacati po bidu.


Bilo bi dobro, ali realno je to nemoguće…2 mlrd su po meni realno optimistična cijena, dok bi i sa 1,5 mlrd bilo zadovoljavajuće..Biznis je u padu, povrat je ogroma, zato mi se ta cifra čini nerealna..
Nego, zbog čega povlaštena dionica ne prati rast redovne?
imam više povlaštenih pa me to direktno zanima 😉

ADRS_R_A je 450
ADRS_P_A j1 360

Dakle,razlika je velikih 25%.Normalno je 10 i za to nema razloga jer kupac
ne kupuje ADRS_R več TDR tj.dio Adrisa.Dakle,preuzimanja neče biti pa bi kupci
ADRS-R_A trebali izvisiti za tih 15% posto jer je uobićajena razlika 10%.
Ili će vlasnici glasaći tj.dioničari ADRS_R_A nači načina da cjelokupni ekstra
profit od prodaje TDR daju samo vlasnicima ADRS-R_A,a povlašteni dobiju ništa.
U igri je veliki kapital,pa bi bilo mudro da glasači budu bolje nagrađeni?????
Ovo je prilika koju nebi smjeli propustiti.Kapital duše nema!!!!!

Čestititke starim dioničarima,a bilo bi dobro da i novi omaste brk.Jedna ovakva
financijska inekcija stranih kupaca je potrebana zabetiniranoj ZSE.
Navijam za sve dioničare Adrisa da se opejaju.

Med i mlijeko teče,čestitam!!!!!!

PBZ/CO produžen rok za prodaju Adrisa

zar je moguće da još uvijek ima vas neiformiranih bukača koji tako sa glavom u pijesku širite bedaste dezinformacije ? Informirat se malo prije tipkanja blesastih postova.

Kolega znamo razlog zasto PBZ/CO prodaje adrs medutim mogli su ga da su htjeli prodati direktno ADRSu po 358kn. Tada su prodali samo R seriju i 30 000komada P serije, a ostatak Pa nastavili prodavati na burzi. zasto nisu prodali ADRSu koji je tada trazio veliki paket nego su nastavili ubijati dionicu na burzi je stvar za raspravu.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/hOLfY9qydak7cWcAe9etsw==.pdf

...

noiz
ove dionice koje je kupovao adris su namijenjene sadašnjim zaposlenicima

Kako da ne..da ih placaju na rate i za punu cijenu..cuo sam da se to namjesta za one koji naravno imaju debele place i koji si to mogu priustit..a radnik obican sigurno to nece kupovat jer i kad bi kupio mogo bi si kupit nekih 30 komada a to nema smisla ni kupovat
Zna se kome je to namjenjeno..upravi al sad imaju izgovor da su ih nudili svima al ko da nisu vjeruj mi
Kolko cujem pola radnika ni ne zna za tu mogucnost pa ti i to govori sve

New Report

Close