ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

adris/co
co prodala svoj udjel u lrh-r-a
inače ima udjele u 10 -tak firmi koje će izgleda prodavati
sređivanje poslovanja se nastavlja


Da li je netko od uvaženih dioničara zaprimio potvrdu od adrisa o uplaćenom dohodku iz 2014 na kucnu adresu?

Ja jesam , jučer , ali za Dohodak od kapitala iz 2013 godine po osnovi dividende.

Kad ce za 2014 poslati mamlazi jedni!?


Da li je netko od uvaženih dioničara zaprimio potvrdu od adrisa o uplaćenom dohodku iz 2014 na kucnu adresu?

I mene interesira kak to ide pošto su mi dividendu od 7 kuna isplačenu 25.7.2014. isplatili u cijelosti bez odbijanja poreza i prireza a za onu razliku koja je isplačena 13.03.2014. na koju je uredno plačen porez i prirez sam dobio obavijest na kučnu adresu.
Samo da napomenem da sam za ostale dionice na kojima sam dobio dividendu potvrdu preuzeo na stranicama SKDD-a

krespo
onda je to – to. nisi platio porez, ne možeš tražiti ni povrat.

Objavili izvješće.

Meni jedna stvar nije jasna: na dva lista, jedan pri sredini te drugi prij kraju, piše naslov RAČUN DOBITI I GUBITKA?!?!? Potpuno različiti brojevi. Očemu se tu radi?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nisam pogledao, ali vjerojatno se radi o računu za grupu i računu za sam Adris. Nekonsolidirano i konsolidirano.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Za oba piše Adris Grupa d.d. U istom dokumentu. Bilo kojem. Svima. Da, spominje se nekonsolidirano i konsolidirano, ali što je što?
Kako je moguće da je toliki porst imovine, kapitala i svega, a gubitak u poslovanju? Koja je to kemija?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@serislav
To vam je zbog CROS, te promjene oko kapitala, imovine i poslovanja.

Odlićno izvješće!
Dobit ca, 3,7 % veća, unatoč konsolidaciji sa Croatia osiguranjem i gubitku Croatia osiguranja zbog reorganizacije i otpuštanja.

Ono što upada u oći je ogromno povećanje kapitala i rezervi ( bez izdavanja novih dionica naravno): novi book 553 kune.
Znači trenutno se ova dionica trguje na ispod 0,7 booka uz dva važna aspekta koja nas očekuju ove godine:

1. Profitabilno poslovanje CROS
2. Prodaja duhanskog businessa i generiranje ogromnog cash flowa,kao i knjigovodstvene dobiti kako zbog same prodaje tako i zbog ispravka vrijednosti TDR-a u bilanci.

[emo_palacg]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zanimljivo kako nema komentara za ovu dionicu. Izgleda da je fokus svih nas forumaša na PSN Crobex-u, tim našim perjanicama.
Iskreno, nadao sam se nekoj većoj dobiti, ali ako je konsolidiran CROS u gubicima (srećom ih restrukturiali nedavno, bit će bolje) onda to nije čudno. Jako veseli veći BVPS.

Po vama svima, koji bi bio target za izlazak do recimo ljeta?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

target ti je ova cijena ako ne želiš čekati službenu objavu prodaje duh biznisa.

New Report

Close