ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodat ce ga sigurno za dobru lovu. Cca 600 milEur


nema šanse da prodaju duhanski biznis,ali malo naklapanja ne škodi porastu dionice.mislim da asris tavori izmeu 200 i 300 kn već 2-3 godine,a sad sa croosom su ipak podebljali prihode. barba linić im je poklonio croos i može u penziju.


Poznajem dosta djelatnika CROS-a, tamo je trenutno žešće stanje pripravnosti, uopće ne sumnjam da će poduplati dobit

Evo ovo što sam rekao u vezi CROS-a:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/oXcpUNLYxVqgB4OiaACG0Q==.pdf


nema šanse da prodaju duhanski biznis,ali malo naklapanja ne škodi porastu dionice.mislim da asris tavori izmeu 200 i 300 kn već 2-3 godine,a sad sa croosom su ipak podebljali prihode. barba linić im je poklonio croos i može u penziju.

Ima, ima. itekako ima.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da će ga sigurno prodati, a novac proslijediti u osiguranje (Sava, Triglav). A dionica lijepo napreduje zadnjih dana 🙂
lp

S Kinezima su pregovori iznenađujuće brzo postali konkretni
Vaš link …[/url]

S druge strane Glas Istre piše da će to Japanci biti kupci. http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/japan-tabacco-preuzima-tdr-do-kraja-godine-469135

Odlično je da imamo više ponuda, biti
ce cijena viša

po meni je ovo samo patka da se malo pogura dionica adrisa koja nikako nije mogla probiti 300 kn i fondovi su nestrpljivi a dividenda nikakva. s druge strane idu u stroge rezove na croosu pa da malo sakriju loš publicitet. ne prodaju oni nikome ništa,još imaju 3 milijarde na zabi a tdr dobro gura,ali imaju katastrofalne managere koje dovode iz zagreba i onda nogiraju nakon godinu -dvije.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


po meni je ovo samo patka da se malo pogura dionica adrisa koja nikako nije mogla probiti 300 kn i fondovi su nestrpljivi a dividenda nikakva. s druge strane idu u stroge rezove na croosu pa da malo sakriju loš publicitet. ne prodaju oni nikome ništa,još imaju 3 milijarde na zabi a tdr dobro gura,ali imaju katastrofalne managere koje dovode iz zagreba i onda nogiraju nakon godinu -dvije.

Kolega, možete misliti što hoćete, ali IMHO ne postoji izračun koji bi prikazao ADRS kao nepodcjenjenu dionicu.

Moje mišljenje je da se kupnjom po ovim cijenama otprilike dobivaju udjeli u MAIS i CROS besplatno.


po meni je ovo samo patka da se malo pogura dionica adrisa koja nikako nije mogla probiti 300 kn i fondovi su nestrpljivi a dividenda nikakva. s druge strane idu u stroge rezove na croosu pa da malo sakriju loš publicitet. ne prodaju oni nikome ništa,još imaju 3 milijarde na zabi a tdr dobro gura,ali imaju katastrofalne managere koje dovode iz zagreba i onda nogiraju nakon godinu -dvije.

Je sigurno nije mogla probiti 300 kuna, pa je zato sjevnio blok od 12 milja po 361,to smo sigurno mi forumaši dogovorili, ovdje tek slijedi spektakl.

jak ti je blok od 12 milja kuna.to mirovinci dnevno trejdaju.

ne morate mene učiti o vrijednosti adrisa,trgujem sa njim već 10 godina od kad je izašao na burzi,imam barem 50 transakcija sa p i r izdanjima.

ovdje samo iznosim svoje mišljenje da je ovo opet patka o prodaji kinezima i japancima a bome i korejancima.
u hrvatskoj imaju korner na cigarete preko svojih tiska i inovina, isto tako u bih imaju korner preko svojih kiska koje su kupili a u srbiji relativno dobro stoje. s obzirom koje loše brendove imaju u portfelju cigareta ,pravo čudo je da imaju toliko tržišne udjele. a uostalom koji im to biznis može donijeti trenutno bolji povrat na kapital,možda uzgoj ribe? daj ne budite smiješni i oni su ozbiljni ljudi.samo imaju veliki utjecaj na medije,čak mislim da su preko hanžekovića preuzeli eph.



po meni je ovo samo patka da se malo pogura dionica adrisa koja nikako nije mogla probiti 300 kn i fondovi su nestrpljivi a dividenda nikakva. s druge strane idu u stroge rezove na croosu pa da malo sakriju loš publicitet. ne prodaju oni nikome ništa,još imaju 3 milijarde na zabi a tdr dobro gura,ali imaju katastrofalne managere koje dovode iz zagreba i onda nogiraju nakon godinu -dvije.

Je sigurno nije mogla probiti 300 kuna, pa je zato sjevnio blok od 12 milja po 361,to smo sigurno mi forumaši dogovorili, ovdje tek slijedi spektakl.
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Patka ili ne ADRS sigurno vrijedi više od trenutne cijene,a hoće li ili neće potegnuti gore ne ovisi o nama malima,ovo je dionica moćnih

New Report

Close