ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konačno i na Adrisu ofenziva [thumbsup]


Konačno i na Adrisu ofenziva [thumbsup]

Bilo je pitanje vremena,tu se polako i pametno skuplja,vidi se da je cilj akumulacija a ne pumpanje,kad se iscrpi jedan cjenovni nivo prelazi se na drugi,
Drugim riječima stabilan rast,tako da ovo više neće tako lako natrag,fondovi su svoje prodali jer
su morali,kao i mali.Više nema jakih prodavača u top 10,a najvažnije čak petorica od deset prvih dioničara dokupljuju!

"Only dead fish swim with the stream"


kupujete petrokemiju po 300, a nećete adris po 200…pa adris, hrvatski duhani i staklenici, trenutačno, imaju najpovoljnije prodajne cijene… a i ona slobodna dalmacija…ostalo il’ je skupo il’ je preskupo [wink]

—————
vidim, ne čitate moje postove na vrijeme…pa sad plaćajte više [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Vidim, niš ne pišete na ovoj temi…znači, ovaj papir imaju samo oni iz uprave, fondovi i ja…meni i taj raspored odgovara [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

i meni 🙂

KLASA OPTIMIST.......e da,ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

kad če dividenda?

KLASA OPTIMIST.......e da,ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

Zanimljivo kako se ADRS odlično drži u ovoj rasprodaji,nekako mi se čini da mirovinski fondovi najviše očekuju baš od ove dionice… [wink]
I danas je bilo čišćenje do 225 kad se nakupilo dovoljno prodaje,a kao što sam napisao u prethodnom postu neće više to tako lako dolje,sve je više dionica u čvrstim rukama,fondovi i mali ulagači su prodali svoje tako da kad nastupe zeleniji dani ide ovo prema 260 kn…
Inače mislim da ne postoji sigurnija dionica od ove.

"Only dead fish swim with the stream"



kupujete petrokemiju po 300, a nećete adris po 200…pa adris, hrvatski duhani i staklenici, trenutačno, imaju najpovoljnije prodajne cijene… a i ona slobodna dalmacija…ostalo il’ je skupo il’ je preskupo [wink]

—————
vidim, ne čitate moje postove na vrijeme…pa sad plaćajte više [wink]
[/quote]
—————–
vidim da nam se pridružio samo bigfoot…nemam pojma što ostali čekaju.
Bigfoot, znaš li ti, možda, zašto ostali forumaši ne kupuju ovaj papir? [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

a koja je perspektiva ovog papira?
ribolov?
turizam? [bye]

ne da je jeftin, nego je pomalo preskup, jer je budućnost jako maglovita.

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore


Bigfoot, znaš li ti, možda, zašto ostali forumaši ne kupuju ovaj papir? [sad]

Možda zato što je to cigaret papir a on vrlo lako izgori…………

Koliko god drukali protiv TDR i dalje se od njega dobivaju fine pare…
http://www.business.hr/kompanije/za-cigarete-se-jos-uvijek-ima-tdr-proglasen-najboljim-izvoznikom-u-bih

"Only dead fish swim with the stream"




kupujete petrokemiju po 300, a nećete adris po 200…pa adris, hrvatski duhani i staklenici, trenutačno, imaju najpovoljnije prodajne cijene… a i ona slobodna dalmacija…ostalo il’ je skupo il’ je preskupo [wink]

—————
vidim, ne čitate moje postove na vrijeme…pa sad plaćajte više [wink]
[/quote]
—————–
vidim da nam se pridružio samo bigfoot…nemam pojma što ostali čekaju.
Bigfoot, znaš li ti, možda, zašto ostali forumaši ne kupuju ovaj papir? [sad]
[/quote]

Pa vidiš da je Indijancima preskupo,evo i danas vijest da duhanski dio vrijedan milijardu eura najveći izvoznik u BIH.
Nema to perspektivu,indijanac kaže da hoteli i tvornice vrijede 0 kuna jer nema to perspektivu…

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close