ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima li ovdje šanse za uzlet ukoliko kupe CROS ili investiraju u Plomin? Ili će to "mali" protumačiti kao spaljen novac. Godinama smo im spočitavali što samo gomilaju cash i ne oplođuju ga novim investicijama, što sad kad smo na pragu toga? Slažem se da je tvrtka iznimno inertna, ali po 200 mi se čini kao jedan od boljih pickova.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Samo bolja dividenda ovdje treba i nista drugo.

bid se konačno solidno puni iznad 200. vrijeme je da se vratimo gdje smo i bili zadnjih tjedana

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

na 210 ?

pazi, ista cijena, a HT daje dividendicu…uđi u mozak malog investitora.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ako već ne znaju što bi sa lovom, zašto jednostavno ne kupe vlastite dionice?


na 210 ?

pazi, ista cijena, a HT daje dividendicu…uđi u mozak malog investitora.


Daje i ADRS,oko 3,5%,premalo svakako,nešto kao kamate na štednju.Ali prije će banka propasti nego ADRS.Da se razumijemo,i ja bih kupovao HT da ima zadržanu dobit jednaku MCAP…

"Only dead fish swim with the stream"

pa po toj logici čemu ulagati u ijednu dionicu na ZSE, obzirom da ih 99% ne isplaćuje nikakvu dividendu [tongue]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

po ovim cijenama je li bolje kupovati ADRS-P ili ADRS-R?


po ovim cijenama je li bolje kupovati ADRS-P ili ADRS-R?

ja bih radije kupovao redovne, razlika u cijeni je ispod 10%

ja bi kupovao oboje 🙂



na 210 ?

pazi, ista cijena, a HT daje dividendicu…uđi u mozak malog investitora.


Daje i ADRS,oko 3,5%,premalo svakako,nešto kao kamate na štednju.Ali prije će banka propasti nego ADRS.Da se razumijemo,i ja bih kupovao HT da ima zadržanu dobit jednaku MCAP…
[/quote]

@buble

Da imaš novaca kupovao bi oboje isto ko i ja!

Uživajte!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

he..he…

za dokup se uvjek nađe koja kunica



@buble

Da imaš novaca kupovao bi oboje isto ko i ja!

Uživajte!


[thumbsup] [lol]

New Report

Close