ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekakva preslagivanja i doduše jedan novi, ne znam koliko je korist od toga, možda jedino neke od novog… ako stari ljudi rade loše treba ih mijenjati novima (a sama preslagivanja su tek fino uštimavanje da svatko dospije na ono mjesto za koje je najbolji, i to dinamički kako se gdje mijenja situacija):
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39410

Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@jotun
Samo da se Adris uspije nekako dokopati Croatia osiguranja, i sve će biti OK..
Naravno i po korektnoj cijeni, u što nitko ozbiljan ne sumnja..

A primjer prodaje CO i posljedično dizanja cijene na burzi je jako interesantan i indikativan za sve koje burza zanima, bilo početnike ili iskusne lisce..

Ljudi, probajte shvatiti da je na našoj burzi nekoliko "bisera", još "neotkrivenih", a takva je bila i CO do prije nekog vremena.. cijena se namjerno drži niskom raznim manipulacijama profesionalaca, radi jeftinog dokupa.. sve do objave neke ovakve vijesti, kada to više ne mogu raditi, jer se uključuju u igru i "obični smrtnici"..

Nevjerojatna podcijenjenost nekih dionica, npr. turističkih..

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica. Samo dobronamjeran savjet.


Vaš link

Pa jesu li ovi ludi, nisu naučili prvo i osnovno pravilo: nikada, ali baš nikada, ne smije se zamjeriti s regulatorom!

Obistinit će se nažalost moja predviđanja!!!!
BAT i JTI će primiti TDR za ja**a !!!!
TDR je sitniš za ove dvije firme!!! Neće ostati ni filter od njih!!
Treba TDR DOBRO PRODAT ako još uopće ima VREMENA!!!

Vidim, bas su ih dobro uhvatili za….

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Vaš link

Pa jesu li ovi ludi, nisu naučili prvo i osnovno pravilo: nikada, ali baš nikada, ne smije se zamjeriti s regulatorom!
[/quote]

Slažem se!!!!!!
Samo to vrijedi za normalne zemlje!!!!
I Todorić se bahatio sa Karlovačkim pivom pa je na kraju dobio PO REPU!!!!!!
Sada VRIJEDE PRAVILA JAČEG, SPOSOBNIJEG, VIŠE LOVE a ipak po kakim takvim zakonskim pravilima i igrama!!! – ZAPADA???? pa jesmo to htjeli????
Kako je rečeno: kod nas su priučeni menadžeri koji mogu funkcionirati u ovim i takvim sredinama a na zapadu bi meli ulice!!! A PRIJE SVEGA BAHATOST I OSJEĆAJ NADMOČI I NEDODIRLJIVOSTI!!!!!
Dečki iz TDR vani ne bi sjedili ni na klupi rezerve treće MOMČADI!!!!
I ja imam dionice Adrisa a što ću sada???

prodaj [rolleyes]

zanimljivo da kad je objavjena vijesti o tužbi aztn dionica padne sa 260 na 200kn,a sada kad je pozitivno riješena u korist Adrisa ne mrda prema gore.
Mirovincima paše da skupljaju?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


prodaj [rolleyes]

budem kad naraste cca 22%!!!!!

TDR-ova tvornica u Iranu kreće s proizvodnjom do kraja godine

http://www.poslovni.hr/vijesti/tdrova-tvornica-u-iranu-krece-s-proizvodnjom-do-kraja-godine-199234.aspx

eh, kad Iranci počnu pušit bijeli walter…

New Report

Close