ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je zasad navodno ova ‘suradnja s Todom’ – nije li?

smanjuje se minus.......

Bolje bi bilo da je ADRIS isplatio TODIJA u TISKU i onda bi bio CAR!!!!!!!
Čak i pokupovao kioske po Srbiji, Bosni, Makedoniji i šire!!!!!
KEŠ bi mogli VOZITI U TAČKAMA!!!!


Bolje bi bilo da je ADRIS isplatio TODIJA u TISKU i onda bi bio CAR!!!!!!!
Čak i pokupovao kioske po Srbiji, Bosni, Makedoniji i šire!!!!!
KEŠ bi mogli VOZITI U TAČKAMA!!!!

U tisku su i sada adrisove cigarete tako da nema potrebe kupovatin tisak da bi se tamo guralo ronhil.

Nazalost to su sve stare racunice.
Po novom zakonu kada sve cigarete moraju biti zatvorene u kutiju nije moguce preferirati jedan brand,
a svakom trgovcu je u intersu drzati ih sve.
Tako da ovdje ne vidim ni koristi ni sinergije (mozda za ribu [smiley]).
Po meni je trenutno jedina prava sinergija i prvi logicni korak za Adris (znaci ne govorim oTDR poslovanju) CO.


Sve je zasad navodno ova ‘suradnja s Todom’ – nije li?

Sve su izmislili novinari kao i uvijek što izmisle. Već me to i ljuti.
Skoro kao i jadnog Guvernera kojega su toliko iživcirali s tim glupostima da je čak rekao da mu se gadi spominjanje njega i Todorića u istoj rečenici.
http://limun.hr/main.aspx?id=686342

Da li ima ili nema neke suradnej to se NE ZNA i sve što se priča su glupe špekulacije koje mogu i ne moraju imati bilo kakve veze s pameću. Novinari izmišljaju što god dobro zvuči za čitanost, ne obaziru se na istinitost sadržaja.

koliko ja znam Tisak i je od Adrisa,samo je dio dionica parkiran kod Agrokora i operativa je Agrokorova,ali strategija je Adrisova plus lanac koji Adris paralelno radi iNovine.

Po meni je moguće da će Adris dati kolateral za Agrokor ,tj lovu koju ima na depozitima u Unicreditu,jer Todorić sve ionako ima založeno .



Bolje bi bilo da je ADRIS isplatio TODIJA u TISKU i onda bi bio CAR!!!!!!!
Čak i pokupovao kioske po Srbiji, Bosni, Makedoniji i šire!!!!!
KEŠ bi mogli VOZITI U TAČKAMA!!!!

U tisku su i sada adrisove cigarete tako da nema potrebe kupovatin tisak da bi se tamo guralo ronhil.
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

ADRIS nema baš nekog velikog utjecaja u Tisku sa svojih 25%!!!!!
Poznajuči TODU koji je pokvaren DO SRŽI lako bi mogao držat za ”jajca” ADRIS s time da TODA MUZE LOVU IZ TISKA!!

goldy, 11.03.2011. u 15:40
Adris dati kolateral za Agrokor

Ali postavlja se pitanje što će ADRS za to dobit?
Tisak se mora još ‘podcijenit’ na trenutnu tržišnu i količinu jer ipak je to gubitaš , nema veze koliko ga je Toda platio ….Zašto ?
Eksperiment sa prodajom praška za robu, kave,hrane,paste i četkica za zube u tisku je propao , neslavno… Novinama nažalost slijede crni dani , bar tiskanim izdanjima …. Lokacije za postav kiosaka ili lokacije u zakupu – e tu najamnine,naknade i ostali troškovi stalno rastu ….
Nije tisak u današnje vrijeme baš ‘tvornica novaca’

smanjuje se minus.......


Anonimno, 11.03.2011. u 16:23
Adris dati kolateral za Agrokor

Ali postavlja se pitanje što će ADRS za to dobit?
Tisak se mora još ‘podcijenit’ na trenutnu tržišnu i količinu jer ipak je to gubitaš , nema veze koliko ga je Toda platio ….Zašto ?
Eksperiment sa prodajom praška za robu, kave,hrane,paste i četkica za zube u tisku je propao , neslavno… Novinama nažalost slijede crni dani , bar tiskanim izdanjima …. Lokacije za postav kiosaka ili lokacije u zakupu – e tu najamnine,naknade i ostali troškovi stalno rastu ….
Nije tisak u današnje vrijeme baš ‘tvornica novaca’
[/quote]

***obrisano*** tisak je imao prošle godine 3 milijarde kuna prihoda….ništa nije propalo niti je to gubitaš nego to todorić tako prikazuje. da znaš čitati izvješća ne bi ovakve smijurije govorio. tisak se trguje na 1/3 prihoda. gdje to imaš u svijetu? nigdje, nigdje. tisak je jedna od najjačih firmi u RH, ma što ti o tome mislio, a očito puno ne misliš.

...povijest se ponavlja...



Bolje bi bilo da je ADRIS isplatio TODIJA u TISKU i onda bi bio CAR!!!!!!!
Čak i pokupovao kioske po Srbiji, Bosni, Makedoniji i šire!!!!!
KEŠ bi mogli VOZITI U TAČKAMA!!!!

U tisku su i sada adrisove cigarete tako da nema potrebe kupovatin tisak da bi se tamo guralo ronhil.
[/quote]

Adris ima inovine u vlasnistvu od 88,80%.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ovako iz perspektive dioničara ADRSa – Tisak je skup , u njemu već imamo udjela dosta i to je to.
Vi kolega Delboy očigledno imate Tisak pa se ljutite i vrijeđate, a cijena Vam je tu gdje je – radi to dobrog poslovanja.
A može firma imat i 100 milijardi prihoda , badava ako će imat 100 milijardi i 15 miliona rashoda…

smanjuje se minus.......


ti nemaš tri čiste u glavi? tisak je imao prošle godine 3 milijarde kuna prihoda….ništa nije propalo niti je to gubitaš nego to todorić tako prikazuje. da znaš čitati izvješća ne bi ovakve gluparije govorio. tisak se trguje na 1/3 prihoda. gdje to imaš u svijetu? nigdje biseru, nigdje. pojma nemaš ali se javljaš na tu temu. tisak je jedna od najjačih firmi u RH, ma što ti o tome mislio, a očito puno ne misliš.

Dobrodošli g. Delboy, dugo vas nije bilo, zabrinuo sam se da vam se nešto nije dogodilo.
Nadam se da ću ubuduće imati priliku čitati vaše zanimljive komentare na Tiskovu topicu!

New Report

Close