ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj ste mi jučer pisali da sam prodo pa ću zažalit…..
e sad gledajte i učite kaj radimo sa velikom kompanijom…..ima da vidite ko je
tu gazda a ne sindikalci i ekipa …..

Čekaču ija još malo pa bumo videli poče sam sumnjat [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


kaj ste mi jučer pisali da sam prodo pa ću zažalit…..
e sad gledajte i učite kaj radimo sa velikom kompanijom…..ima da vidite ko je
tu gazda a ne sindikalci i ekipa …..

Jučer, danas, sutra? A 75 godina? 😀
Mora da niste pročitali onaj jako jako jako jako dobar primjer koji sam vam svima jučer toplo preporučio. (http://news.morningstar.com/articlenet/article.aspx?id=368415)

P.S. što je bolje, 75 godina ‘ljenčariti’ (od svoje 25. do svoje 100. npr.), ili tih 75 godina gubiti živce ‘trejdajući’? E… to je razlika između ‘investitora’ i ‘trejdera’. Ovo drugo je nezdravo, puno nezdravije i od pušenja, barem za živce.

Što vi više plačete na ovom forumu, i najavljujete iskrcaj iz dionice, to se netko više smije i krca vašim darovima! Ajde, iskrcajte se svi koji mislite još danas pa da polako možemo prema gore!

U ovom trenutku ukupna vrijednost svih naloga na strani prodaje do 299,74 je samo 1 milion kn. Mislite li stvarno da idemo prema 270?

uh izgleda da su me nasanjkali ….
izgleda da sam prodo na dnu , opet ja u gubitke a ništa kupovat ću skuplje……
aj sad uživajte….

Samo strpljenja ,,,,da vidim kako če mene tretirat a oni se šire do Irana,,,9 dana još… [undecid]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Danas šaljemo izvidnicu Sarajevo ,molim graničare i policiju u Bih za brzi prolaz [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ja dokupio i jučer i danas ću….
Polako izlazim iz drugih koje su odradile rast , na ovu cijenu se može 10% uhvatit…
Teoretski , a to mi je i plan , ovako:
1. ADRS sustiže HT – i tu mijenjam za HT , a onda pred dividendu HT prodajem uzimam 7-8% dobiti i vraćam se ovdje po dividendu ….ako se ostvari dobit je između 25-30%…

Iako , jedna jača vijest ovo samo odrađuje 20%…tako da mi je to rezervna varijanta….

smanjuje se minus.......

PD

Do 2014. zajamčeno 10,40 kn za kg duhana

Dogovor Adris će proizvođačima omogućiti razvoj, a oni njemu stabilnost nabave sirovine

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Povijest i detalji o dividendi ADRS-P-A

2011. 2010. 2009. 2008. 2007. 2006. 2005. 2004. 2003. 2002. 2001. 2000.
?? 7,00 7,00 7 ,00 5,50 5,00 4,50 4,00 3,00 2,00 1,60 1,40

Da presjekli graf….. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close