ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mozda su prodali neku tvrtku ili nesto za 400 milja

Molim vas čitajte pažljivije. Kakvih sad 400 milijuna. Dobit je 50 milijuna u konsolidiranom. Ovo što ti gledaš u nekonsolidiranom je samo redovita TDR-ova isplata dobiti (ovaj puta valjda učinjena kvartal ranije, tko zna zašto – valjda Grupi treba keša za nešto…).



mozda su prodali neku tvrtku ili nesto za 400 milja

Molim vas čitajte pažljivije. Kakvih sad 400 milijuna. Dobit je 50 milijuna u konsolidiranom. Ovo što ti gledaš u nekonsolidiranom je samo redovita TDR-ova isplata dobiti (ovaj puta valjda učinjena kvartal ranije, tko zna zašto – valjda Grupi treba keša za nešto…).
[/quote]

za što misliš da im treba?imaš neku ideju?
može i na PM.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012




mozda su prodali neku tvrtku ili nesto za 400 milja

Molim vas čitajte pažljivije. Kakvih sad 400 milijuna. Dobit je 50 milijuna u konsolidiranom. Ovo što ti gledaš u nekonsolidiranom je samo redovita TDR-ova isplata dobiti (ovaj puta valjda učinjena kvartal ranije, tko zna zašto – valjda Grupi treba keša za nešto…).
[/quote]

za što misliš da im treba?imaš neku ideju?
može i na PM.

[/quote]
Mozda ce nas ove godine iznenadit sa vecom dividendom?

ja nisam strucnjak pa je za mene ovo jedno od najkompliciranije napisanih izvjestaja i nis ne kuzim. ko kaj kome di koliko novaca na kraju meni ako imam 1 dionicu.

Evo raduje me dividenta i pošto sam u P a dionici ,nebu ništa pisal. [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

ma to vam adris kupuje cigarete sam od sebe i tako umjetno povećavaju prihode,a time i dobit hihihihihi,keša hvala Bogu imaju hihihihi…..
Nego je li prošlogodišnja dividenda isplaćena iz dobiti za 2009g. ili iz zadržane dobiti ranijih godina,zanima me zbog porezne prijave i povrata poreza?!Hvala.



mozda su prodali neku tvrtku ili nesto za 400 milja

Molim vas čitajte pažljivije. Kakvih sad 400 milijuna. Dobit je 50 milijuna u konsolidiranom. Ovo što ti gledaš u nekonsolidiranom je samo redovita TDR-ova isplata dobiti (ovaj puta valjda učinjena kvartal ranije, tko zna zašto – valjda Grupi treba keša za nešto…).
[/quote]
Kako god vi čitali,dobit u 2010 je manja za 50 miliona,u 2009 je oko 530 a u 2010 je oko 480.
No, treba pričekati godišnje FI.
Za 2011 bi dobit trebala biti oko 600 miliona.

obožavam strvine-posebno ovce

@ovisnik

Da, još ne mogu vjerovati, biti će oko 470 milijuna a ‘očekivanja’ bila 350-370 milijuna :rotfl: Vidiš da ne treba kratkoročno ništa ‘očekivati’ i pogotovo: Adris ne treba podcijeniti 😉




mozda su prodali neku tvrtku ili nesto za 400 milja

Molim vas čitajte pažljivije. Kakvih sad 400 milijuna. Dobit je 50 milijuna u konsolidiranom. Ovo što ti gledaš u nekonsolidiranom je samo redovita TDR-ova isplata dobiti (ovaj puta valjda učinjena kvartal ranije, tko zna zašto – valjda Grupi treba keša za nešto…).
[/quote]
Kako god vi čitali,dobit u 2010 je manja za 50 miliona,u 2009 je oko 530 a u 2010 je oko 480.
No, treba pričekati godišnje FI.
Za 2011 bi dobit trebala biti oko 600 miliona.
[/quote]

Lijepe cifre u svakom slučaju, posebno u recesijsko vrijeme.


za što misliš da im treba?imaš neku ideju?
može i na PM.

Ne znam, uvijek je sve moguće, od velikih stvari kao što su Mercator koji je navodno opet po stoti put na bubnju (ali tim slovenskim banakama više nitko ne vjeruje, kao ona priča vuk-vuk…) do sudjelovanja na ovim malim aukcijama… http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/26729-Prijedlog-sjednice-Vlade-FBiH-privatizaciju-ide-osam-dravnih-kompanija.html

Nikad se ne zna, ne bih nagađao. Strpljen – spašen 😀

Kolega. Lynnx oprez vruče….. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Neto dobit 4q – 470,00 M

BVPS – 408,52

New Report

Close