ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ADRS je grupa i firma u rangu , nažalost AZ fonda . Puni su love i ne znaju što bi s njim . Žalosno, ali da su uložili u dionice HT-a, u dvije godine imali bi čisti prinos min 30% .

Žive na staroj slavi, i na starom kešu . Od milijun i jednog plana , još nisu pokrenuli niti jedan, osim marikultura , a veliki planovi na polju obnovljivih izvora energije, turizam…stavrno mi nije jasno ŠTO čekaju .

ps: heheheh…neka mi daju lovu na upravljanje, za 30 dana imali bi 30% profita ( ako bih se držao mog plana ) [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Da i objasnim kako : Kupovao bih vlastite , podcijenjene dionice . [lol] [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ADRS je grupa i firma u rangu , nažalost AZ fonda . Puni su love i ne znaju što bi s njim . Žalosno, ali da su uložili u dionice HT-a, u dvije godine imali bi čisti prinos min 30% .

Žive na staroj slavi, i na starom kešu . Od milijun i jednog plana , još nisu pokrenuli niti jedan, osim marikultura , a veliki planovi na polju obnovljivih izvora energije, turizam…stavrno mi nije jasno ŠTO čekaju .

ps: heheheh…neka mi daju lovu na upravljanje, za 30 dana imali bi 30% profita ( ako bih se držao mog plana ) [lol]


Malo ste nestrpljivi kolega,možda oni nešto ubodu kao čorava koka? ako ne idemo u brodare,he he

obožavam strvine-posebno ovce

25.01.2011.

"Snažno podržavam namjere Adris grupe za ulaganje u energetski sektor jer mislim da je dobro da svoje poslovanje šire i na to područje. O tome sam više puta razgovarao s poslovodstvom Adrisa, koje je iskazalo veliko zanimanje za ulaganje u energetiku. O mogućnosti takvog ulaganja potom sam razgovarao s najodgovornijim ljudima u Hrvatskoj i tek nakon mojih učestalih pritisaka poslovodstvo HEP-a je otvorilo dijalog s Istrom pozvavši na razgovor čelne ljude Labinštine", rekao nam je u utorak navečer župan Ivan Jakovčić.
http://www.ids-ddi.com/m/1002/3316/


25.01.2011.

"Snažno podržavam namjere Adris grupe za ulaganje u energetski sektor jer mislim da je dobro da svoje poslovanje šire i na to područje. O tome sam više puta razgovarao s poslovodstvom Adrisa, koje je iskazalo veliko zanimanje za ulaganje u energetiku.
http://www.ids-ddi.com/m/1002/3316/

Pa čekaj malo jesi li razgovarao ili si razgovarala.

jel kuzi neko izvjesce, odakle ovih 400 miljona? [undecid]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Čudno, čudno, veoma čudno 😛
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ADRS-fin2010-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Ali čudno na pozitivan način. Nekim čudom božjim ovaj zadnji kvartal je ispao pozitivan. Zbilja samo škicnuo, žurim se van, moram još proučiti kasnije, ali lijepo iznenađenje. Valjda se Maistra končano stabilizira, iako mi nije jasno kako. Monte Mulini imao gostiju ova 3 mjeseca? :rotfl:


@LoodyAllen

Ma to je TDR uplatio svoju godišnju isplatu Grupi. Gledaj konsolidirano. Tamo je poanta da više nije 50 do 100 milijuna gubitak što je inače u 4. kvartalu, nego je sada plus 30-ak milijuna, još nisam pogldeao jel Maistra poslala svoje, i da vidimo o čemu se radi, ali jako lijepo iznenađenje.


25.01.2011.

"Snažno podržavam namjere Adris grupe za ulaganje u energetski sektor jer mislim da je dobro da svoje poslovanje šire i na to područje. O tome sam više puta razgovarao s poslovodstvom Adrisa, koje je iskazalo veliko zanimanje za ulaganje u energetiku. O mogućnosti takvog ulaganja potom sam razgovarao s najodgovornijim ljudima u Hrvatskoj i tek nakon mojih učestalih pritisaka poslovodstvo HEP-a je otvorilo dijalog s Istrom pozvavši na razgovor čelne ljude Labinštine", rekao nam je u utorak navečer župan Ivan Jakovčić.
http://www.ids-ddi.com/m/1002/3316/

Adris je prejaka grupa da bi njima trebale posredničke usluge jednog Jakovčića, pa oni u Upravi imaju puno pametnijih likova za pregovore sa HEP-om. Vjerujem u tu priču glede Plomina, znate onu " "gdje ima dima ima i vatre". Osim toga, javno su rekli da ih zanjima energetski sektor a lova nije upitna i čeka da se oplodi. Iskusna je to ekipa, ne dvojim da će donjeti odluke u najboljem interesu Adrisa. [tongue]

dobar izvještaj [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ovo je svemirski izvještaj ,a ne dobar.

klodovik


Čudno, čudno, veoma čudno 😛
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ADRS-fin2010-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Ali čudno na pozitivan način. Nekim čudom božjim ovaj zadnji kvartal je ispao pozitivan. Zbilja samo škicnuo, žurim se van, moram još proučiti kasnije, ali lijepo iznenađenje. Valjda se Maistra končano stabilizira, iako mi nije jasno kako. Monte Mulini imao gostiju ova 3 mjeseca? :rotfl:


@LoodyAllen

Ma to je TDR uplatio svoju godišnju isplatu Grupi. Gledaj konsolidirano. Tamo je poanta da više nije 50 do 100 milijuna gubitak što je inače u 4. kvartalu, nego je sada plus 30-ak milijuna, još nisam pogldeao jel Maistra poslala svoje, i da vidimo o čemu se radi, ali jako lijepo iznenađenje.

hvala gospodine Ris
[tongue]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Nakoliko mjeseci skupljanja Adrisa se od danas isplaćuje.

Živjeli!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close