ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .


pa kako ste vi preživjeli 2008. i prvih par mjeseci 2009.?

u adrisu sam već nekoliko godina i još nikad nisam prodao nijednu jedinu dionicu… zadnje sam prije par dana dokupio još 10% dotadašnje količine i sad mi čini 24% mojeg dosadnog portfelja.

što ću… rađe kupujem snagu i cash, nego snove i planove.
[/quote]

i koliki je rezultat,ukupno gledano… + ili – , jeli bar kao i našim MF-ovima…5% godišnje ?

Nisam na burzi svaki dan zato da imam prinos kao na oročenju . Želim zaraditi svaki dan . Onog dana kad sam se upustio u ovo,ideja je bila malo preoptimistična, htio sam svaki radni dan biti barem 1% u plusu . Ideja je još uvijek preoptimistična ,ali i dalje se toga držim.
[/quote]
Što bi ti od 1 kune stvorilo 1 000 000 za približno 3 godine i 10 mjeseci. Samo naprijed [lol].

Da !

I mislim da nisam previše pohlepan . Samo sam trenutno nedovoljno obrazovan,odnosno obučen i ,moglo bi se reći ekipiran .

Ako dobro pratiš ZSE, tu se da okrenuti prelijepi novac u prelijepo-kratkom vremenu . Samo trebaš biti dio Tim-a ( nije reklama za T-com ) . Ja za sada to nisam,pokušavam kao posljednji Mohikanac igrati ovu igru . Za sada, to je prilično neuspješno ( prema zadanim ciljevima )…ali kao što je jednom netko rekao " svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem " .

I ova ADRS škola,dio je toga . Da se pohvalim…baš sam gledao povijest, 7 puta sam ulazio, 6 puta sam izlazio s gubitkom, jednom s dobitkom , rezultat lagani plusić . NTNK mene i moju sreću ( čitaj – neznanje ) procjene ulaska, ali ovo je jedna od najzeje…..ih dionica . Ima najveći potencijal i najveće budale za dioničare . ( neka se nitko ne uvrijedi,ovo je figurativno ) .

Još nisam izašao,( danas mi se učinilo da bi moglo okrenuti drugi tjedan ),ali sve mi se vidi da i ovaj,8 put idem van s minusom .

ps: a što se sve dalo okrenuti ovih dana….kad bolje razmislim, sve,osim ADRS,ADPL,BLJE i HT .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

broj 3 progresivno napreduje
————————————-
3. PBZ D.D. 304.741 03.01.11
————————————–
3. PBZ D.D. 312.888 19.01.11
—————————————
3. PBZ D.D. 314.158 20.01.11
—————————————
3. PBZ D.D. 315.308 21.01.11
————————————–
3. PBZ D.D. 315.486 22.01.11
—————————————



Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .

kolegice ana
ovo je moj post od jučer.
punjenje u tijeku, spremna za lansiranje….
a dobro znate da kad mirovinac odluči, onda ide 10% gore.
i ja bi ju štopao i krcao se da mogu.
slična priča i na dlkv.
[/quote]

Hvala Ana.


Da !

I mislim da nisam previše pohlepan . Samo sam trenutno nedovoljno obrazovan,odnosno obučen i ,moglo bi se reći ekipiran .

Ako dobro pratiš ZSE, tu se da okrenuti prelijepi novac u prelijepo-kratkom vremenu . Samo trebaš biti dio Tim-a ( nije reklama za T-com ) . Ja za sada to nisam,pokušavam kao posljednji Mohikanac igrati ovu igru . Za sada, to je prilično neuspješno ( prema zadanim ciljevima )…ali kao što je jednom netko rekao " svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem " .

I ova ADRS škola,dio je toga . Da se pohvalim…baš sam gledao povijest, 7 puta sam ulazio, 6 puta sam izlazio s gubitkom, jednom s dobitkom , rezultat lagani plusić . NTNK mene i moju sreću ( čitaj – neznanje ) procjene ulaska, ali ovo je jedna od najzeje…..ih dionica . Ima najveći potencijal i najveće budale za dioničare . ( neka se nitko ne uvrijedi,ovo je figurativno ) .

Još nisam izašao,( danas mi se učinilo da bi moglo okrenuti drugi tjedan ),ali sve mi se vidi da i ovaj,8 put idem van s minusom .

ps: a što se sve dalo okrenuti ovih dana….kad bolje razmislim, sve,osim ADRS,ADPL,BLJE i HT .


Kolega, možda bi bila dobra literatura za vas. Možda se također ne bi iznenadili da vam kažem da mogu savršeno točno prognozirati sve utakmice od prošlog tjedna.

Lijep pozdrav :).

Kolega, zahvaljujući ljudima poput Vas ja zarađujem na burzli lijepe dodatne prinose pa Vam zahvaljujem. No ipak, ako ste toliko puta izgubili Vašom strategijom, pokušajte razmisliti o njenoj promjeni i razmišljajte i o Vašem zdravlju.

P.S. izračunajte si koliko bi novaca trebali imati da svaki dan ostvarujete 1% za 5 godina pa pogledajte je li to ekonomski moguće.


Da !

I mislim da nisam previše pohlepan . Samo sam trenutno nedovoljno obrazovan,odnosno obučen i ,moglo bi se reći ekipiran .

Ako dobro pratiš ZSE, tu se da okrenuti prelijepi novac u prelijepo-kratkom vremenu . Samo trebaš biti dio Tim-a ( nije reklama za T-com ) . Ja za sada to nisam,pokušavam kao posljednji Mohikanac igrati ovu igru . Za sada, to je prilično neuspješno ( prema zadanim ciljevima )…ali kao što je jednom netko rekao " svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem " .

I ova ADRS škola,dio je toga . Da se pohvalim…baš sam gledao povijest, 7 puta sam ulazio, 6 puta sam izlazio s gubitkom, jednom s dobitkom , rezultat lagani plusić . NTNK mene i moju sreću ( čitaj – neznanje ) procjene ulaska, ali ovo je jedna od najzeje…..ih dionica . Ima najveći potencijal i najveće budale za dioničare . ( neka se nitko ne uvrijedi,ovo je figurativno ) .

Još nisam izašao,( danas mi se učinilo da bi moglo okrenuti drugi tjedan ),ali sve mi se vidi da i ovaj,8 put idem van s minusom .

ps: a što se sve dalo okrenuti ovih dana….kad bolje razmislim, sve,osim ADRS,ADPL,BLJE i HT .

http://www.glasistre.hr/istra/vijest/311623

Čisto da ne bude nepristojno : odoh ja…minus 4,89% . [embarass]

Ali vratiti ću se , moram imati ovu dionucu u plusu…moram ! [angry] to je već rat !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Meni se to s Plominom uopće ne dopada,zar nema boljih načina za potrošit novce ? mogli bi za početak poduplati dividendu.Što će mi vrijednost koju ovo visokošpekulativno tržište ne kvantificira.
Čučim tu već 5 godina,koliko trebam čekati fer vrijednost ?

obožavam strvine-posebno ovce


Meni se to s Plominom uopće ne dopada,zar nema boljih načina za potrošit novce ? mogli bi za početak poduplati dividendu.Što će mi vrijednost koju ovo visokošpekulativno tržište ne kvantificira.
Čučim tu već 5 godina,koliko trebam čekati fer vrijednost ?

kaže se tko čeka taj dočeka.
ovo sa plominom još samo špekulacije…


Čisto da ne bude nepristojno : odoh ja…minus 4,89% . [embarass]

Ali vratiti ću se , moram imati ovu dionucu u plusu…moram ! [angry] to je već rat !


Ako te ne ide na nekoj dionici ne forsiraj. Uhvati se neke "koju u dušu poznaješ" i koju bolje skidaš, s vremenom preko foruma upoznaćeš "fetišiste" neke dionice koju je moraju imati i na kojoj moraju zaraditi.
Što se tiče ovog tvog skromnog plana znači možemo te očekivati u spašavanju cjelokupnog gospodarstva u idućoj krizi 🙂 mislim adrs je dobra grupacija al ipak ne baš takvog kalibra.

New Report

Close