ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

formira se obrazac -Cup and Handle

http://www.investopedia.com/terms/c/cupandhandle.asp

I dalje snazan pritisak na prodaji vrsi mirovinac koji prodaje p-a i kupje r-a

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 140.727 -3362


Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .


a dobro znate da kad mirovinac odluči, onda ide 10% gore.
i ja bi ju štopao i krcao se da mogu.
slična priča i na dlkv.


Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .


pa kako ste vi preživjeli 2008. i prvih par mjeseci 2009.?

u adrisu sam već nekoliko godina i još nikad nisam prodao nijednu jedinu dionicu… zadnje sam prije par dana dokupio još 10% dotadašnje količine i sad mi čini 24% mojeg dosadnog portfelja.

što ću… rađe kupujem snagu i cash, nego snove i planove.


u adrisu sam već nekoliko godina i još nikad nisam prodao nijednu jedinu dionicu… zadnje sam prije par dana dokupio još 10% dotadašnje količine i sad mi čini 24% mojeg dosadnog portfelja.

što ću… rađe kupujem snagu i cash, nego snove i planove.


Khm, pa zašto birati?

Ovdje imaš sve: i snagu, i cash, i snove, i planove. I budućnost!



Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .


pa kako ste vi preživjeli 2008. i prvih par mjeseci 2009.?

u adrisu sam već nekoliko godina i još nikad nisam prodao nijednu jedinu dionicu… zadnje sam prije par dana dokupio još 10% dotadašnje količine i sad mi čini 24% mojeg dosadnog portfelja.

što ću… rađe kupujem snagu i cash, nego snove i planove.
[/quote]

i koliki je rezultat,ukupno gledano… + ili – , jeli bar kao i našim MF-ovima…5% godišnje ?

Nisam na burzi svaki dan zato da imam prinos kao na oročenju . Želim zaraditi svaki dan . Onog dana kad sam se upustio u ovo,ideja je bila malo preoptimistična, htio sam svaki radni dan biti barem 1% u plusu . Ideja je još uvijek preoptimistična ,ali i dalje se toga držim.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ideja je bila malo preoptimistična, htio sam svaki radni dan biti barem 1% u plusu . Ideja je još uvijek preoptimistična ,ali i dalje se toga držim.

i da zelis biti svaki tjedan 1% u plusu i dalje ti je ideja preoptimistična [bye]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.




Ako se sutra ne vrati na 300….odo ja gospodo . Ako ništa drugo,barem je rasprava živnula .

Nisam baš daytreader,ali ne volim imati keš u dionici koja ne raste . Ušao sam jer sam procijenio ( očito krivo ) da je i na njoj red da naraste barem 10 % .


pa kako ste vi preživjeli 2008. i prvih par mjeseci 2009.?

u adrisu sam već nekoliko godina i još nikad nisam prodao nijednu jedinu dionicu… zadnje sam prije par dana dokupio još 10% dotadašnje količine i sad mi čini 24% mojeg dosadnog portfelja.

što ću… rađe kupujem snagu i cash, nego snove i planove.
[/quote]

i koliki je rezultat,ukupno gledano… + ili – , jeli bar kao i našim MF-ovima…5% godišnje ?

Nisam na burzi svaki dan zato da imam prinos kao na oročenju . Želim zaraditi svaki dan . Onog dana kad sam se upustio u ovo,ideja je bila malo preoptimistična, htio sam svaki radni dan biti barem 1% u plusu . Ideja je još uvijek preoptimistična ,ali i dalje se toga držim.
[/quote]
Znaš li koliko je to godišnje? Ajde molim te izračunej pa reci opet da li još uvijek očekuješ 1% dnevno.
Pohlepa u konačnici vodi nezadovoljstvu i patnji. cilj je zaraditi za vlastite potrebe. Ako tvoje potrebe neograničene, a po eksponencijalnom prinosu koji očekuješ jesu, nikada nečeš biti zadovoljan.

Novci nisu problem. Novaca nema.

I nisam !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


što ću… rađe kupujem snagu i cash, nego snove i planove.

…ništa ti od toga ne kupuješ…sve je to gazdino… [wink]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

i kaj sutra smo 285 još malo i moj ulaz od prije godinu dana na 270……

to samo ja mogu ……haaahaahhahaaha

New Report

Close